Дитячий футбольний турнір “Кубок Довіри” запрошує!

У суботу, 16 лютого,  у Львові відбудеться регіональний етап першого в Україні дитячого футбольного турніру «Кубок Довіри», що організований за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Благодійного фонду «Розвиток футболу України», Національної поліції України, Федерації футболу України, Міністерства освіти і науки України та Федерації футболу Львівської області.

18 змішаних команд із м. Львів та області змагатимуться за право потрапити до фіналу у Києві.  Протягом кількох місяців дівчата та юнаки тренувалися під керівництвом полісменів – інспекторів ювенальної превенції та патрульної поліції.

У футбольній родині 2019 рік відзначають як  125-ї річницю першого офіційного матчу Львівського та Українського футболу. В день змагань також відбудеться прес-конференція та товариський матч між командою полісменів та командою журналістів і зірок футболу.

 

Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь в прес-конференції, товариському матчі та висвітленні фіналу регіонального етапу турніру «Кубок Довіри».

 

Програма заходів:

13.45 – 14.05              Прес-конференція (площа Стефана Яворського, приміщення федерації  футболу Львівської області; після прес-конференції для журналістів буде        

                                      організовано трансфер до місця проведення змагань та у зворотному напрямку)

14.45 – 15.00              Фінальний матч і поєдинок за третє місце серед дитячих команд.

15.00 – 15.25              Товариський матч між командами полісменів, журналістів та

зіркових гостей.

15.30                          Церемонія нагородження учасників та переможця регіонального етапу футбольного турніру «Кубок Довіри».

 

Де? м. Львів, вул. Городоцька,174, спортивний комплекс «Інтерспорт».

 

Учасники прес-конференції:

  • Ірина Макаревич, координаторка проекту «Кубок Довіри», представник БФ «Розвиток футболу України».
  • Анна Омельчук, керівник проектів з питань захисту дітей Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.
  • Роман Гранківський, заступник начальника управління превентивної діяльності ГУНП у Львівській області, підполковник поліції.
  • Тетяна Капись, начальник відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції у Львівській області, старший лейтенант поліції.
  • Ярослав Грисьо, Перший заступник Голови Федерації футболу Львівської області.
  • Роман Хім’як, начальник Управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації.

 

Зіркові учасники товариського матчу:

  • Сергій Валентинович Сапронов, тренер жіночої збірної України з футболу.
  • Вікторія Худа, гравець жіночої збірної України з футболу.
  • Анна Петрик, гравець жіночої збірної України з футболу.

 

Акредитація для ЗМІ: на місці за редакційними посвідченнями.        

 

Довідка: Благодійний фонд «Розвиток футболу України» у співпраці з Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Національною поліцією України, Федерацією футболу України, Міністерством освіти і науки України впроваджують соціальний проект  «Кубок Довіри».      

 Мета проекту: налагодження довірчих відносин між дітьми та представниками правоохоронних органів за допомогою спорту, зокрема футболу, а також сприяння соціальній згуртованості дітей, забезпечення змістовного дозвілля, що в свою чергу сприятиме превенції.

Проект побудований на основі концепції «Спорт заради розвитку», глобальної ініціативи ЮНІСЕФ, що впроваджується по всьому світу та ставить за мету не перемогу, а розвиток уміння працювати в команді, побудову довірчих відносин та взаємоповаги, виховання цінностей і ставлень, необхідних дітям, щоб успішно реалізувати свій потенціал.

У жовтні 2018 року 40 полісменів та полісменок міста Львів та області пройшли спеціалізовані тренінги із впровадження новітньої концепції «Спорт заради розвитку». Після навчання полісмени сформували змішані дитячі команди віком 13-14 років та провели з ними тренування. В регіональному етапі візьмуть участь 18 дитячих команд.

 

 

You may also like...