Дитячі посмішки на ОСК “Металіст”

В м. Харків в день фіналу Кубку України з футболу сезону 2016-2017 Всеукраїнською громадською організацією “Українська мрія” організовано акцію “1000 дитячих посмішок”.

На головну футбольну арену міста запрошено дітей, що переїхали зі сходу України та є мешканцями транзитного містечка для вимушено переміщених осіб із зони АТО. Для дітей організовано вікторину на футбольну тематику, а завдяки сприяння Федерації футболу України до дітей завітали голова Харківського обласної державної адміністрації Юлія Світлична, Президент Федерації футболу України Андрій Павелко та головний тренер Національної збірної України з футболу Андрій Шевченко! Гості привітали дітей та зробили спільне фото! Всі діти отримали квитки та подарунки на матч . Звісно, що з такою дитячою підтримкою донецький «Шахтар» здобув перемогу!

Соціальний проект «1000 дитячих посмішок» спрямований на соціальну інтеграцію дітей-переселенців України, зокрема через футбол, заохочення дітей до здорового способу життя та заняття футболом, забезпечення вільного та безкоштовного доступу дітей до футбольної інфраструктури, залучення громадськості та місцевих громад до вирішення існуючої проблеми дітей-переселенців. Проект  реалізується ВГО “Українська мрія” завдяки підтримці Міністерства молоді та спорту України в рамках Конкурсу з визначення проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2017 році.

 

 

 

 

 

 

 

You may also like...

Напишіть відгук