БФ “Розвиток футболу України” оголосив конкурс, переможці якого отримають можливість вивести гравців національних збірних України тат Словаччини!

Вивести за руку футболіста - мрія не однієї дитини, а ми допоможемо цій мрії здійснитися п’ятьом переможцям конкурсу!

10 листопада о 20:00 Національна збірна команда України з футболу проведе товариський матч проти збірної Словаччини на стадіоні «Арена Львів».

П’ять щасливчиків, які переможуть в конкурсі, що проводиться в соціальній мережі Фейсбук, отримають можливість вивести гравців національної збірної України або Словаччини.

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно:
1. Бути підписаним на сторінку Благодійного фонду «Розвиток футболу України» в соціальній мережі Фейсбук: https://www.facebook.com/bfukrainefootball/
2. Поставити «лайк» публікації та зробити її репост.
3. У коментарях до публікації на сторінці Благодійного фонду «Розвиток футболу України» розмістити фото дитини із футбольною символікою та вказати прізвище та ім’я дитини, її вік.

Важливо:
1. Участь у конкурсі можуть брати хлопці та дівчата віком 8 – 12 років включно, зріст яких не більше 140 см.
2. Матч відбудеться 10 листопада о 20.00 год. на стадіоні «Арена Львів».
3. Репетиція відбудеться 09 листопада (орієнтовно о 14.00 - 15.00 год) на стадіоні «Арена Львів».
4. Конкурс триває до 15.00 год. 03 листопада 2017 року. П’ять дітей, фото котрих отримають найбільше «лайків» стануть переможцями конкурсу.
5. Переможці отримають по 2 квитки на гру (один для дитини, один для супроводжуючого). Квитки іменні, тому необхідно буде оперативно надати дані: прізвище, ім’я по батькові дитини та супроводжуючого, та копії підтверджуючих документів.
6. Переможцям конкурсу обов’язково зв’язатися з організаторами конкурсу до 10.00 год. 04 листопада 2017 року, написавши на електронну адресу: bf_football@ukr.net або за номером телефону: 097 18 55 722.

 

You may also like...

Напишіть відгук