Насичені травневі дні в Києві: двом фіналам Ліги чемпіонів передуватиме засідання Виконкому УЄФА

Наприкінці травня 2018 року Київ стане справжньою столицею європейського футболу. Як відомо, на 42-му Конгресі УЄФА, який днями відбувся у Братиславі, було прийнято рішення, що наступне засідання виконавчого комітету організації буде проведено 24 травня в Києві. Саме цей захід можна вважати початком насичених подіями днів в українській столиці.

Цього ж дня, 24 травня, на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського відбудеться 17-й за ліком фінал розіграшу жіночої Ліги чемпіонів УЄФА (початок матчу — о 19.00 за київським часом). Поки що учасники змагання перебувають в очікуванні чвертьфінальних двобоїв.

Уже відомі всі деталі розміщення та проживання наших гостей, про які розповів Андрій Ставенко — менеджер із розміщення гостей та учасників під час проведення фінальних матчів чоловічої та жіночої Ліги чемпіонів УЄФА 2018 року в Києві.

Також є інформація й про нюанси роботи столичного транспорту в ці дні, яку оприлюднив Сергій Хижняк — менеджер із транспорту та мобільності під час проведення фінальних матчів чоловічої та жіночої Ліги чемпіонів УЄФА 2018 року в Києві.

У свою чергу аеропорт «Бориспіль» опублікував тимчасові правила слот-координації в день вирішального двобою чоловічої Ліги чемпіонів УЄФА, який відбудеться в Києві 26 травня на НСК «Олімпійський».

На початку лютого представники УЄФА перевірили готовність нашої столиці до проведення двох фіналів найпрестижніших клубних змагань Старого Світу,  а в середині місяця на НСК «Олімпійський» відбувся тренінг-семінар для інструкторів стюардів, які працюватимуть на цих поєдинках.

Звісно, відомі й деталі реалізації квитків на матчі, а також офіційно представлений м’яч вирішального поєдинку чоловічої Ліги чемпіонів.

Варто додати, що в рамках підготовки та проведення всіх заходів із 24-го по 27 травня на головній вулиці Києва, Хрещатику, відбуватиметься «Фестиваль чемпіонів», про нюанси якого розповів менеджер проекту «Приймаюче місто» Олексій Десятник.

А буквально кілька днів тому у приміщенні Київської міської державної адміністрації пройшло засідання міського організаційного комітету з підготовки та проведення фіналів Ліги чемпіонів УЄФА, в якому взяли участь мер Києва Віталій Кличко, заступник міського голови Олексій Резніков, перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко, депутат Верховної Ради Дмитро Білоцерківець, директор Департаменту з підготовки та проведення фіналів Ліги чемпіонів УЄФА-2018 ФФУ Андрій Бондаренко та керівники відповідальних підрозділів КМДА.

 

Джерело: прес-служба ФФУ

You may also like...

Напишіть відгук