Андрій Шевченко та Юлія Світлична зустрілися з юними вболівальниками

Сьогодні, 20 березня, перед проведенням першого цьогоріч відкритого тренування збірної України в Харкові на ОСК  «Металіст» організовано зустріч дітей-сиріт, вихованців закладів освіти інтернатного типу, а також юних футболістів, що тренуються в ДЮСШ області з керівником області Юлією Світличною та головним тренером збірної України Андрієм Шевченком.

Юні вболівальники отримали футбольні сувеніри та м’ячі від Федерації футболу України та Благодійного фонду «Розвиток футболу України».

«Мені приємно, що всі ми маємо можливість побувати на одному з найкращих стадіонів України, а також те, що цей стадіон приносить удачу футболістам, які на ньому грають, – сказала Юлія Світлична. – І мені приємно говорити, що збірна України, яка провела два матчі тут, провела їх успішно. Це означає, що футбол в Харкові розвивається та буде розвиватися. Це означає, що футболу в Харкові щастить».

Андрій Шевченко відзначив, що він сам та гравці збірної України при проведенні матчів та тренувань у регіонах країни завжди намагаються відвідати якомога більше дитячих спортивних закладів, спортмайданчиків тощо.

«Дуже важливо підтримувати нашу молодь. Дуже приємно бачити підтримку спорту з боку держави: будівництво спортивних майданчиків, підтримка дітей, які цього потребують. У цьому я бачу велике майбутнє. Важливо, щоб наші діти радували нас і були щасливі», – сказав головний тренер національної збірної.

Після автограф-сесії та спільного фото юних вболівальників запросили на відкрите тренування збірної.

Фото Павла Кубанова

You may also like...

Напишіть відгук