Звіт регіональних менеджерів про проведену роботу у грудні 2016 року

Регіональні менеджери соціального проекту «Play away play everywhere. Грай в гостях, грай всюди» наполегливо працюють над залученням дітей-переселенців до гри у футбол. У грудні 2016 року в регіонах України проходили такі активності:

У Вінницькій області 02 грудня 2016 року в  м. Ямполі проведено  семінар на тему: «Превенція дитячої злочинності і конфліктів засобами масового футболу. Школа юного вболівальника» за участю виконавчого директора ВСГО «ОФФ» Прозоровського Михайла Павловича, регіонального менеджера проекту Сидорука Олександра Миколайовича, місцевого організатора проекту Гречковського Геннадія Івановича та працівника місцевого управління внутрішніх справ Ямпільського району Бачила Ігоря.

Протягом грудня в  м. Вінниці на стадіоні СК «Нива» проведено п’ять Всеукраїнських турнірів серед різних вікових категорій, що організовані ВОК ДЮСШ «Прем’єр-Нива» та за підтримки Вінницької спортивної громадської організації «Обласна федерація футболу». В складі вінницьких ВО ДЮСШ Блохіна-Бєланова та ВОК ДЮСШ «Прем’єр-Нива», а також районних ДЮСШ, а саме: Бар, Жмеринка, Калинівка, Літин та інші активну участь взяли діти-переселенці з Донецької та Луганської областей та з АР Крим. Переселенці Кулачко Ігор (Луганська обл..), Геврич Тарас (м. Донецьк), Топало Євгеній (Донецька обл..), Почапський Артур (м. Севастополь) взяли активну участь в турнірі «Золота осінь» серед збірних ФСТ, відомств та є кандидатами до складу збірної Вінницької області серед юнаків 2000 р.н., яка наступного року візьме участь у Всеукраїнських змаганнях.

У Волинській області протягом грудня 2016 року проведено наступні заходи:

08.12.2016 у загальноосвітній школі с. Забороль Луцького району пройшов теоретично-практичний захід «Школа юного вболівальника. Поведінка глядачів на стадіонах». У заході взяли участь представники національної поліції, органів місцевого самоврядування, заступники директорів шкіл із виховної роботи. Діти прослухали інформацію про поведінку на стадіонах, про відповідальність у разі її порушення. Відбувся конкурс патріотичних скандувань.

13.12.2016 в м. Нововолинську відбувся турнір «Родинна ліга СУПЕР.UA». У складах команд виступали учні шкіл, учителі фізичної культури, батьки учнів, їхні близькі родичі. Переможці змагань нагороджені грамотами міської федерації футболу та горнятками з фотографіями володарів «Золотого м´яча» Олега Блохіна, Ігоря Бєланова, Андрія Шевченка.

21.12.2016 в школах міста Нововолинська проводились Дні футболу, присвячені Міжнародному дню футболу. У програмі заходу були відкриті уроки з футболу, позаурочні заходи, естафети з елементами футболу.

 У Дніпропетровській області

Продовжується вестись робота з директорами та тренерами ДЮСШ із залученням до занять футболом у ДЮСШ Дніпропетровській області дітей-переселенців на безкоштовній основі.

Проведена робота з директором стадіону Молодіжного парку у м. Дніпро  щодо проведення спортивних масових заходів із залученням дітей-переселенців на безкоштовній основі.

Протягом грудня проведено роботу з командою проекту у Дніпропетровській області щодо розробки стратегії розвитку та організації подальших спортивних масових заходів із залученням якомога більше дітей. Розроблена стратегія щодо залучення до проекту вчителів фізичної культури загальноосвітніх шкіл, психологів, поліцейських, лікарів.

Встановлений контакт з 11 міськими та районними федераціями футболу у Дніпропетровській області щодо проведення ними роботи із залученням до проекту «Грай в гостях, грай всюди» дітей та дітей-переселенців.

Розроблені критерії щодо відбору регіону та місць у цих регіонах для проведення заходів «Football day» у січні та лютому 2017 року.

Проведена робота з волонтерами щодо їхньої більш активної участі у залученні дітей-переселенців до проекту.

В Донецькій області 9 грудня 2016 року організовано зустріч з волонтерами соціальних проектів ФФУ. На зустрічі обговорювався Всеукраїнський семінар «Розвиток футболу» та підсумки Всеукраїнського конкурсу на кращий урок футболу. Вже наступного дня  в стінах Донбаського державного педагогічного університету відбувся турнір серед дітей 2008 року народження, який присвячений Всесвітньому Дню футболу.

Житомирська область

У грудні основна робота полягала у плануванні та погодженні термінів спортивно-масових заходів проекту на 2017 рік.

23-24 грудня в місті Житомир проведено різдвяний турнір для дітей –переселенців та учасників АТО за участю дівчат 2004-2005 років народження.

З  відділом освіти Житомирської міської ради погоджено проведення футзальної ліги серед дітей віком 11-13 років з обов’язковим залученням дітей-переселенців та учасників АТО. Змагання повинні були починатися з 15 грудня, але у зв’язку з зростанням епідемії на грип та об’явленням карантину з 19 грудня у місті Житомир, даний захід перенесено на кінець січня 2017 року.

Проводиться підготовка турніру з футзалу серед батьків –переселенців, який відбудеться на початку новорічних свят.

Також у грудні продовжувалася робота з подальшого влаштування дітей-переселенців до секцій футболу в ДЮСШ.

Закарпатська область

03 грудня 2016 року на засіданні Виконавчого комітету Федерації футболу Закарпаття та 17 грудня 2016 року на звітній Конференції Федерації футболу Закарпаття з метою популяризації проведення соціальних футбольних фестивалів  в наступному році були надані звіти по проведенню фестивалів «PLAY AWAY, PLAY EVERYWHERE – Грай в гостях, грай всюди»  та  «Відкриті уроки футболу», які відбулися в Закарпатті у 2016 році.

Абсолютна більшість членів Виконкому ФФЗ та делегати звітної конференції ФФЗ підтримали проведення таких заходів у наступному році. Також була відзначена велика популярність цих заходів серед школярів. Подяками Федерації футболу Закарпаття були відзначені волонтери, громадські активісти, тренери дитячо-юнацьких клубів, які взяли активну участь у проведенні фестивалів. Були нагороджені представники засобів масової інформації, які допомагали у проведенні цих заходів. Всі виступаючі  відзначили зацікавленість дітей до участі у подібних фестивалях та бажання у подальшому взяти участь у проведенні таких фестивалів.

На зустрічі керівництва ФФЗ з тренерами ДЮСШ та ДЮФК Закарпаття під час проведення Виконкому ДЮФЛ Закарпаття були відзначені тренери, які взяли активну  участь у відборі дітей до занять футболом під час проведення фестивалів. На зустрічі акцентувалося увагу на подальшу активізацію роботи тренерів по залученню дітей-переселенців, дітей учасників АТО, дітей-сиріт та дітей соціально-незахищених верств населення до занять футболу.

Протягом грудня планується проведення турніру з міні-футболу серед дитячо-юнацьких команд області, присвяченого різдвяним святам «Різдвяний кубок». Проведена велика робота по популяризації цих змагань, на всі матчі цього турніру запрошуються діти-переселенці, діти учасників АТО, діти-сиріти та діти соціально-незахищених верств населення.

В Запорізькій області проведена плідна робота з дітьми-переселенцями та їхніми батьками:

– проведені щомісячні зустрічі з представниками регіонального штабу допомоги вимушеним переселенцям при ГУ ДСНС у Запорізькій області, запорізького відділення благодійного товариства «Карітас», представниками Міністерства освіти і науки України, з батьками дітей-переселенців. Зустрічі проходили у містах Запоріжжя, Мелітополь і Бердянськ;

– в Запоріжжі пройшов турнір серед гравців 2007/2008 років народження, із залученням великої кількості дітей-переселенців із Запоріжжя, Токмака;

– діти- переселенці відвідали домашній матч команди майстрів Прем’єр-ліги «Зоря» (Луганськ) на стадіоні «Славутич-Арена» в Запоріжжі 3 грудня з «Дніпром».

Івано-Франківська область

Івано-Франківська обласна федерація футболу разом з федерацією футболу м. Івано-Франківська, Асоціацією міні-футболу Івано-Франківської області і Департаментом освіти та науки міської ради протягом грудня продовжували на Прикарпатті підтримувати вимушено переселених дітей з конфліктних територій України, дітей воїнів АТО, дітей з малозабезпечених і багатодітних сімей.

З 28 листопада по 1 грудня на базі “Ресурсного центру для підтримки та супроводу ВПО в Івано-Франківській області” департаментом молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради спільно з ГО “Родина Кольпінга на Прикарпатті” та за підтримки радника Міністерства соціальної політики у справах ВПО в Івано-Франківській області, міжнародних благодійних організацій “HOPE worldwide” (США) та “HOPE worldwide Canada” (Канада) відбувся тренінг “Діти і війна. Техніки зцілення”. В тренінгу взяли участь працівники  районних та місцевих управлінь соціального захисту населення, фахівці центру соціальної психологічної допомоги, центрів соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, служб у справах дітей, практичних психологів. Програма тренінгу включала низку семінарів і практичних занять, під час яких учасники навчалися використовувати методику “Діти і війна. Техніки зцілення” у роботі з дітьми, отримали інструменти запобігання розвитку симптомів ПТСР (посттравматичний стресовий розлад) і депресії у дітей, які пережили війну та втрату близьких, воїнів АТО та їх сімей.

Відбувся спортивно-масовий захід серед юнацтва “Олімпійські надії”. Гостинно відчинила двері 3 грудня для учасників свята івано-франківська ЗШ №25. Привітав дітей із початком змагань заступник голови обласної федерації футболу Василь Луцький. Хлопці і дівчата, серед яких були діти-переселенці з зони АТО, змагались у різноманітних розважальних іграх, естафетах, міні-футболі. Переможці, а також призери змагань були нагороджені кубками, грамотами, футболками та іншими цінними подарунками.

“Роби все неможливе і можливе настане” – під таким гаслом 5 грудня на базі Івано-Франківської загальноосвітньої школи І ступеня №8 відбувся семінар-практикум практичних психологів ЗНЗ. Допомогти дітям-внутрішніх переселенців інтегруватися в новий шкільний колектив, включити їх в освітній процес, зменшити рівень стресу, не виділяти з-поміж інших учнів як “жертву”, мотивувати вчитися й досягати успіхів у навчанні – це та невелика частина роботи, яку виконують шкільні психологи.

10 грудня відбувся завершальний тур попереднього етапу шкільного турніру з футзалу на “Кубок міського голови м. Івано-Франківська та НФК “Ураган”. Визначилися всі команди, які згідно турнірної таблиці розподілились на “Золоту”, “Срібну” та “Бронзову” ліги. В рамках основного етапу, який стартував 17 грудня, на школи знову очікує боротьба за трофеї за коловою системою – в кожній з ліг по дві групи. Цьогорічні вже вшосте дітвора 29-ти загальноосвітніх навчальних закладів міста змагається за вагомі призи. У складах команд поруч із місцевими хлопчаками і дівчатами свою футбольну майстерність показують і діти-переселенці з Луганської, Донецької областей та АР Крим.

16 грудня в івано-франківській ЗОШ №24 були проведені уроки футболу для учнів 4-6 класів. Крім суто “футбольних” задач вчителі фізичної культури намагались виховувати у школярів, серед яких були присутні діти-переселенці з АР Крим також дружбу, взаємодопомогу, зібраність, організованість, увагу і вимогливість до себе та відповідальність за свою команду.

У Київській області організовано:

01.12.2016 відвідування в якості глядачів фіналу Чемпіонату Київської області серед юнаків 2001-2002 р.н. (м. Біла Церква, стадіон «Зміна»);

25.12.2016 відвідування в якості глядачів відкриття Чемпіонату Київської області з футзалу серед аматорів (м. Біла Церква, спортивний зал ДЮСШ-1).

У Кіровоградській області протягом грудня 2016 року проведена робота з дітьми-переселенцями, дітьми, батьки яких брали участь в АТО, та дітьми малозабезпечених сімей в рамках проекту, зокрема:

10 грудня футбольний клуб «Зірка» втілив мрії в життя. Напередодні відповідального матчу з львівськими «Карпатами» відбулася приємна та зворушлива подія, коли в гості до клубного офісу завітали діти переселенці. Футболісти та тренери кропивницької команди радо прийняли малюків у своїй роздягальні, тепло поспілкувалися з ними. Не обійшлося без пам’ятних фотографій, автографів та подарунків. Після того, як команда вирушила на тренування, маленькі вболівальники змогли пробити пенальті голкіперам команди.

07 грудня проведено військово-спортивне свято «Україна – єдина країна» в якому взяли участь загальноосвітні школи Кропивницького: ЗОШ №2, гімназія 39, НВО №32, НВО№20, ЗОШ №22, ЗОШ №23, НВО №25, НВО №31 та НВО №21. У заході взяли участь більше двохсот дітей, змагання пройшли дуже цікаво, слід відмітити, що активну участь у святі брали і діти переселенці, діти з малозабезпечених родин та діти воїнів учасників АТО та їх батьки.

24-25 грудня в спортивному залі КЗ КДЮСШ-2 в обласному центрі пройшла відкрита першість спортшколи з футзалу серед юнаків 2005-2006 р.н., в якій взяли участь вісім команд серед учасників є і дітки-переселенці. На відкриття запрошено голову обласної федерації футболу, який завітав з подарунками для юних футболістів.

16 грудня 2016 року  в смт. Олександрівка пройшов відкритий чемпіонат області з легкої атлетики пам’яті Героїв АТО, тут також залучалися до змагань діти переселенці та діти воїнів АТО.

10-13 грудня 2016 року в м. Кропивницький пройшов відкритий юніорський чемпіонат області з боксу на який запрошено і дітей-переселенців в якості вболівальників та яким було вручено сувеніри від обласного відділення Національного олімпійського комітету та обласної федерації боксу.

28 грудня 2016 року у Долинському районному Будинку культури відбулося відкриття районної Новорічної ялинки. На виставу були запрошені сотні маленьких дітей, а саме: діти учасників  АТО, діти з функціональними обмеженнями, діти ліквідаторів аварії на ЧАЕС, діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування та діти з сімей переселенців із зони АТО. Малеча активно брала участь в ігровій програмі та з цікавістю переглянула Новорічне дійство, пов’язане із зустріччю Нового року та Різдва Христового, яку показали артисти обласної філармонії із м.Кропивницький. Всі діти пільгових категорій отримали солодкі подарунки.  Діти, котрі брали участь у передноворічному турнірі отримали окремі подарунки від Долинської районної федерації футболу.

Луганська область

3, 10.12.2016 року для дітей-переселенців (склад групи – 35 дітей віком 10-14 років) було організовано відвідування вирішальних матчів Чемпіонату Луганської області з футзалу та урочистого нагородження переможців та призерів. Заходи проходили в Льодовому палаці міста Сєвєродонецьк;

8.12.2016 року для дітей-переселенців в одному з кафе м. Сєвєродонецька був організований перегляд прямої трансляції матчу Ліги Європи «Зоря» – «Манчестер Юнайтед». В заході взяли участь 15 дітей віком 14-15 років.

16.12.2016 року організовано і проведено дитячий турнір з футболу серед дітей вихованців ДЮСШ міст Рубіжне, Сєвєродонецьк та Лисичанськ 2004-2006р.народження. Умова змагань – наявність в командах гравців-дітей вимушено переміщених осіб. До заходу було залучено 15 дітей-переселенців.

Протягом грудня проведена організаційна робота з Луганським обласним відділенням МОН України, щодо  проведення зимового турніру серед дітей (як хлопчаків, так і дівчат)  2-4 класів загальноосвітніх шкіл міст Сєвєродонецька, Рубіжного, Лисичанська в січні-лютому 2017 року. Одна з умов проведення турніру – наявність дітей-переселенців в заявці команди на участь у турнірі.

Львівська область

Протягом грудня 2016 року проведена робота з дітьми-переселенцями в рамках проекту, зокрема:

Матчі Чемпіонату України за участю ФК «Шахтар» у Львові

04 грудня 2016 року у м. Львові на стадіоні «Арена Львів» 22 дитини-переселенців, які навчаються у загальноосвітніх навчальних закладах м. Львова взяли участь у виведенні футболістів команд «Шахтар» Донецьк та «Сталь» Кам’янське перед матчем Чемпіонату України «Ліга Парі-Матч» з футболу сезону 2016/2017 рр.

з 09 по 11 грудня 2016 року у м. Новояворівську у спорткомплексі «Старт», з нагоди Всесвітнього дня футболу, пройшов юнацький турнір з міні-футболу серед юнаків 2004-205 р.н. присвячений пам’яті Заслуженого тренера України Ярослава Луцишина. У турнірі взяло участь 12 команд, які змагалися у трьох підгрупах. У складах команд-учасниць брали участь діти-переселенці, які виступали за команди СДЮШОР «Карпати» –  (2004 р.н.) та ДЮФК «Львів» – (2004 р.н.);

Перше місце у турнірі посіла команда СДЮШОР «Карпати» Львів, на другому місці ДЮСШ «Яворів», а на третьому «УФК-Карпати» Львів.

З ініціативи Федерації футболу Львівської області та за активної підтримки управління фізичної культури та спорту й департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації, відділення НОК України у Львівській області 13 грудня 2016 року у львівському кінотеатрі «Сокіл» (вул. Володимира Великого, 14-А) з нагоди відзначення Всесвітнього дня футболу для кращих юних футболістів Львівщини організовано безкоштовний перегляд документального фільму «Лобановський назавжди».

Захоплюючі емоції висловили від перегляду фільму вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл з Миколаївського, Яворівського, Городоцького районів, а також діти-переселенці загальноосвітніх навчальних закладів м. Львова.

з 15 по 18 грудня 2016 року у м. Львові пройшов міжнародний дитячий турнір з міні-футболу «Christmas cup» серед дітей 2004 – 2009 р.н.. 84 дитячих команд змагалися у шести вікових групах у кожній   з яких змагалися 14 команд розділених на дві підгрупи. У складах команд-учасниць брали участь діти-переселенці, зокрема у командах СДЮШОР «Карпати» –  (2004 р.н.), ДЮФК «Львів» – (2004 р.н.) та ФК «Локомотив» Львів – (2007, 2009 р.н.). У міжнародному турнірі також брали участь дитячі команди з міст Києва, Бровари, Білої Церкви, Харкова, Вінниці, Горішні Плавні, Кам’янська, Подільська, Чорноморська, Одеси Ужгорода, Мукачева та з Республіки Польща і Румунія.

Переможцями турніру стали:

Серед команд 2004 р.н. ФК «Мукачево»;

Серед команд 2005 р.н. ФК «Опір» Львів;

Серед команд 2006 р.н. СДЮШОР «Карпати» Львів;

Серед команд 2007 р.н. ФК «Мукачево»;

Серед команд 2008 р.н. СК «Леви» Львів;

Серед команд 2009 р.н. ФК «Каскад» Бровари;

Миколаївська область

На базі ЗОШ № 26 м. Миколаєва триває навчання у секції футболу для дітей, що не займаються регулярно спортом у спеціалізованих дитячо-юнацьких школах, дітей-переселенців, дітей-сиріт, з неповних сімей та малозабезпечених. Заняття є безкоштовними та проходять два рази на тиждень. Наразі спортивну секцію відвідує 16 учнів, з них 8 хлопців, та 8 дівчат.

Тренування проводять: вчитель фізичної культури ЗОШ № 13 м. Миколаєва, основний гравець жіночої футбольної команди Першої ліги «Торпедочка-Автомобіліст» – Кравченко Олена, та тренер категоріі «С» – Єфімако В. О.

19 грудня на День святого Миколая у ЗОШ-інтернат № 5 м. Миколаєва завітали 3 гравці першої ліги Чемпіонату України з футбольного клубу «Миколаїв». Вони привітати діток зі святом та продемонструвати майстер-клас гри.

Спочатку кожен з гравців розповів про себе, як потрапив до занять футболом та з якими труднощами, шкідливими звичками зустрічався та як їх подолав. Потім кожний з бажаючих учнів міг задати своє запитання. Діти були дуже активними.

Зустріч продовжилася на спортивному майданчику. Футболісти продемонстрували свої вміння працювати з м`ячем, різноманітно жонглюючи та виконуючи трюки по одному і разом. На завершення, футболісти зіграли разом з дітьми у футбол.

В Одеській області організовано:

  • Екскурсію до Музею футболу для дітей-переселенців та їх батьків та матчеві зустрічі між командами ДЮСШ 9 та ДЮФК Атлетик, в складі яких займаються футболом діти-переселенці (24-25.12.2016 р.)
  • Зустрічі з батьками дітей-переселенців (24-25.12.2016 р.)

Полтавська область

В містах Полтаві та Миргороді проведено:

  1. Спортивні свята «Веселі старти» серед учнів 5-8 класів з елементами футболу:

м.Полтава – 5.12.2016 р. на базі ЗОШ № 3,

7.12.2016 р. на базі ЗОШ № 6,

9.12.2016 р. на базі ЗОШ № 26,

14.12.2016 р. на базі ЗОШ № 34.

м.Миргород  – 5.12.2016 р. на базі Гімназії ім. Т.Г.Шевченка, ЗОШ № 7

9.12.2016р. на базі навчально-виховного закладу «Гелікон» – спортивне свято «Мама, тато, я – спортивна сім’я» з елементами футболу.

На цих заходах постійно використовується спортивний інвентар, отриманий під час проведення фестивалів в м. Полтаві та м. Миргороді в жовтні місяці 2016 року.

21-22.12.2016р. спортивний зал Полтавського державного педагогічного інституту ім. Короленко, запрошення дітей-переселенців та їх батьків на перегляд чергового туру Чемпіонату України з баскетболу серед жінок.

Рівненська область

3, 10, 17 грудня в м. Рівне (НВК №19) спільно із спортивним агентством «Стандарт» проведено показові уроки з міні-футболу та футзалу в яких були задіяні діти-переселенці та учасники проекту «Грай в гостях, грай всюди». Після заходів діти та їхні батьки мали змогу переглядати матчі Відкритої «Стандарт-Ліги» з футзалу.

9 грудня в м. Рівне проведено зустріч з директорами міських та районних ДЮСШ Рівненської області, керівниками дитячо-юнацьких футбольних клубів, на якій надано інформацію щодо проведення фестивалів футболу «Грай в гостях, грай всюди», «Відкриті уроки футболу», а також проінформовано присутніх про цілі соціальних проектів ФФУ та УЄФА, обговорено питання залучення дітей-переселенців до занять футболом у відповідних спортивних школах, футбольних клубах міст та сіл регіону.

18 грудня в м. Рівне на приватному майданчику для міні-футболу зі штучним покриттям організовано та проведено «Турнір з нагоди Дня Святого Миколая» серед дитячих, ветеранських та аматорських команд. У заході взяли участь діти-переселенці разом з батьками та діти, які брали участь в проекті «Грай в гостях, грай всюди» в м. Рівне восени цього року.

21 грудня в м. Рівне (ДЮСШ-4) та м. Березне (міський спорткомплекс) відбулись обласні змагання з футзалу серед дітей 2005-2006 р.н. У змаганнях взяли участь дитячі команди з Рівного, Березного, Сарн, Дубровиці, Варашу, Гощі, Здолбунова і Млинова. У змаганнях в складах різних команд взяли участь діти-переселенці з інших регіонів України, котрі займаються футболом і футзалом у спортивних секціях за місцем свого нинішнього проживання.

Сумська область

Протягом грудня 2016 року проведена робота з дітьми-переселенцями та їх батьками в рамках проекту, зокрема:

Відвідування футбольних матчів:

Футзал АРМФС:

10.12.16  –       ЛА Манеж СумДУ

11.12.16 –     СДПУ ім. А.С. Макаренко

Зимовий  Чемпіонат міста Суми:

17.12.16    –   ФЦ «Барса» м. Суми

Кубок України Футзал  Ветерани  55+:

15.12.16., 16.12.16., 17.12.16.   –    ЛА Манеж СумДУ

18.12.16     Практика, тренування та гра у футбол на майданчику футбольного центра «Барса».

В Тернопільській області

З 03.12 до 25.12. в м. Теребовля проведено футбольний турнір серед учнів 8-9 класів загальноосвітніх шкіл району на призи Святого Миколая. Участь беруть 30 команд.

15.12-18.12. м. Шумськ. Футбольний турнір до Дня Святого Миколая. Участь взяли 7 команд школярів 5-6 класів загальноосвітніх закладів міста.

13.12-16.12. смт. Гусятин. Міні-футбол за участі школярів ЗНЗ Гусятинського району. Участь взяли 17 команд.

13.12-19. 12. м.Тернопіль. Міні футбол серед учнів 8-9 класів до Дня Святого Миколая. Заходи проходять за сприяння Тернопільської обласної федерації футболу та районних федерацій футболу. Участь взяли 12 команд.

Заходи відбувались за сприяння Тернопільської обласної федерації футболу, районних федерацій футболу, відділів освіти, районних відділів «спорт для всіх», центрів здоров’я населення, місцевих меценатів. Команди переможці нагороджувались грамотами, медалями та солодкими подарунками від Святого Миколая.

В Харківській області 02 грудня 2016 року в  Дергачівському районі  відбувся семінар за участю заступника директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Ігнатьєва Володимира Васильовича та виконуючої обов’язки начальника Харківського обласного відділення (філії) Комітету з фізичної культури і спорту Міністерства освіти і науки України Кривенцової Олени Миколаївни, начальника відділу освіти Дергачівської районної державної адміністрації Колесникової Оксани Володимирівни.

Семінар розпочався бесідою за круглим столом у відділі освіти Дергачівської районної державної адміністрації та продовжився зустріччю  регіональних координаторів, волонтерів проекту, дітей та їх батьків у Дергачівській міській раді, яка є активним учасником проекту. У семінарі  також взяли участь працівники місцевих управлінь внутрішніх справ Дергачівського  району Кулик О.О. та старший інспектор відділу ювенальної превенції УПД ГУНП в Харківській області майора поліції Стадник Андрій Сергійович. Семінар продовжив свою роботу в Дергачівському НВК «ЗШ–ДЗ», де працює районний лідер, координатор  проекту, «Учитель-методист» фізичної культури Желтобрюх Світлана Миколаївна.

09    грудня 2016 року в м. Мерефі на базі Мереф’яського медичного ліцею Харківського району Харківської області та 16 грудня 2016 року  в м. Харкові на базі Харківської гімназії №152 відбувся семінар за участю виконавчого директора Харківської обласної федерації футболу Коробки Олени Олександрівни, виконуючого обов’язки начальника відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (регіонального проекту) Кривенцової Олени Миколаївни та головного спеціаліста Департаменту освіти Харківської міської ради Зелінського Юрія Івановича .

У грудні 2016 року в багатьох загальноосвітніх навчальних закладах області, де працюють волонтери проекту,  пройшли позашкільні заходи, на яких використовувались елементи фестивалю «Грай в гостях, грай всюди», спортивна форма та інвентар проекту, де із задоволенням взяли участь діти-переселенці.

Херсонська область

9 грудня два вчителі та діти-переселенці взяли участь у відкритому уроці фізичної культури на базі інституту підвищення кваліфікації вчителів.

14 грудня діти-переселенці відвідали відкрите тренування команди Екстра-ліги з футзалу «Продексім» Херсон. Познайомились із гравцями та тренерським складом команди, а також отримали в подарунок календарі та буклети від клубу «Подексім».

17 грудня діти-переселенці взяли участь у церемонії відкриття та виносі прапору команд матчу Екстра-ліги України з футзалу «Продексім» Херсон -«Титан Зоря» Покровськ.

Хмельницька область

У грудні 2016 року  проведено ряд заходів для дітей-переселенців та їх батьків, учасників АТО  в рамках проекту «Грай в гостях, грай всюди».

02.12.2016- м.Волочиськ. Гала – вечір нагородження команди «Агробізнес» Чемпіона Хмельницької області з футболу  сезону 2016 р. – 38 дітей,   25 батьків, 16 учасників АТО.

05.12.2016 – м. Хмельницький. Перегляд фільму «Лобановський  назавжди» – 48 дітей, 27 батьків, 8 учасників АТО.

06.12.2016 – м. Красилів. Урочистий вечір нагородження команди «Случ», бронзового призера Чемпіонату Хмельницької області з футболу сезону 2016 року  – 18 дітей, 15 батьків, 12 учасників АТО.

04-25.12.2016 р. м. Хмельницький – відвідування матчів Хмельницької футзальної ліги – 20-25 дітей, 10-15 батьків, 10-15 учасників АТО.

18.12.2016 р. м. Хмельницький –  відвідування футзального матчу «Сокіл» Хмельницький – «Локомотив» Харків  – 12 дітей, 9 батьків,  8 учасників АТО.

Черкаська область

В рамках проекту проведено роботу, в результаті якої станом на грудень 7 дітей-переселенців (хлопці 2001 – 2010 року народження і  які мають офіційний статус внутрішньо-переміщених осіб із зони антитерористичної операції та анексованого Криму) займаються футболом в дитячо-юнацьких футбольних закладах.

В Чернівецькій області протягом грудня 2016 року проведена робота з дітьми-переселенцями в рамках проекту, зокрема:

09.12.2016 року відвідування матчу Чемпіонату України з футзалу Перша ліга ФК «Епіцентр» – «Епіцентр-К10» м. Івано-Франківськ (місце проведення – ФОК «Олімпія»);

15.12.2016 року відвідування церемонії закладання капсули на честь завершення формальної частини будівництва сучасного стадіону зі штучним покриттям по програмі УЄФА «Хет-трик» (колишній стадіон «Електронмаш»);

17-18.12.2016 року участь у турнірі до Дня Святого Миколая серед дітей 2009-2010 р.р, 2008 р.р. та 2007 р.р. (місце проведення – ФОК «Олімпія»);

17.12.2016 року перегляд та участь у 2-му турі Чемпіонату області з футзалу серед аматорів (місце проведення – ФОК «Олімпія»).

В Чернігівській області проведені наступні заходи:

  1. 07.12. у м. Чернігів відбулось підсумкове спортивне свято «ФУТБОЛЬНА СІВЕРЩИНА 2016» на якому були відзначені кращі юнацькі, дівочі, чоловічі, ветеранські команди, арбітри, тренери, фахівці, меценати, журналісти, партнери. В заході взяло участь понад 400 учасників.
  2. 17.12. у смт. Козелець відбувся підсумковий футбольний захід присвячений завершенню футбольного сезону на якому були відзначені кращі гравці, тренери, фахівці, команди 2016 року. В заході взяло участь близько 200 учасників.
  3. 17-20.12. у м. Чернігів відбувся дитячий турнір з футболу «Зачарована Десна» серед юнаків 2007 р.н. В турнірі взяли участь 90 учасників.
  4. 17.12. у м. Чернігів відбулись міські змагання з міні – футболу присвячені «Дню Святого Миколая» серед дівчат 2005 р.н. В турнірі взяли участь  80 учасників.
  5. 23-25.12. у м. Чернігів відбулися відкриті міські змагання з футболу «Новорічні зустрічі» серед юнаків 2003 р.н. В турнірі взяли участь 120 учасників.

В м. Київ протягом грудня 2016 року проведена робота з дітьми-переселенцями в рамках проекту, зокрема:

01 грудня на полі НТБ Динамо “Київ” у Конча-Заспі відбулася фінальна гра Чемпіонату серед команд ліги учасників АТО на «Кубок Героїв АТО» у нагородженні якого взяли участь діти учасників АТО.

13 грудня  було залучено дітей учасників АТО та дітей-переселенців до участі на НСК «Олімпійський»  де відбувся святковий вечір «Сузір’я поколінь -2016», присвячений підведенню підсумків футбольного року та вшануванню його лауреатів. Гала-вечір відвідали уславлені ветерани українського футболу, діючі гравці та тренери, спортивні функціонери, представники бізнесу та політики.

Окрім того 24-25 грудня (спорткомплекс ЦСК ЗСУ) проведено дводенний дитячий турнір «Кубок дитячих мрій» серед дітей 2008 року народження, в турнірі взяли участь 16 команд серед яких завдяки волонтерам проекту була сформована команда дітей-переселенців.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

You may also like...

Напишіть відгук