Звіт про роботу регіональних менеджерів проекту в лютому 2017 року

Регіональні менеджери соціального проекту «Play away play everywhere. Грай в гостях, грай всюди» наполегливо працюють над залученням дітей-переселенців до гри у футбол. У лютому 2017 року в регіонах України проходили такі активності:

11 лютого 2017 року в спортивному комплексі «Колос» м. Вінниці відбувся фінал Чемпіонату Вінницької області з футзалу серед юнаків 2004-2005 р.н. В складі Калинівської ДЮСШ в/о участь брав переселенець з  АР Крим.

21-22 лютого 2017 року в спортивному комплексі «Вінниця» відбувся фестиваль дитячого футзалу, в якому взяли участь юнаки 2011-2012 р.н. Зокрема, активну участь взяло 11 дітей-переселенців.

24 лютого 2017 року у спортивному комплексі «Колос» м. Вінниці  відбулись обласні фінальні змагання «Шкільна футзальна ліга України», участь в якій взяло 5 дітей-переселенців з Донецької області та з АР Крим в складі команд загальноосвітніх шкіл.

Крім спортивних заходів у Вінницькій області проведено два семінари в м. Ямпіль та м. Шаргород.

У Волинській області 09 та 10 лютого в м. Нововолинськ відбувся шкільний етап Всеукраїнських змагань з  футзалу «Шкільна футзальна ліга» сезону 2016-2017 р. за участю 144 учнів 5-их класів.

Вже 17 лютого проведено міський етап змагань за участю 9 команд. Переможці і призери нагороджені грамотами управління освіти і науки та федерації футболу міста.

В період з 15 по 26 лютого у спортивному комплексі УДХТУ у м. Дніпро проведено спортивно-масові заходи із залученням дітей-переселенців. Проведено роботу з командою проекту у Дніпропетровській області щодо організації спортивних масових заходів в рамках проектів «Грай в гостях, грай всюди» та «Відкриті уроки футболу».

6 лютого у місті Сіверськ Донецької області пройшов Кубок міста з футзалу серед жіночих команд на призи голови Бахмутської районної ради Є.Ю.Пластуна за участю дівчат-переселенців.

15 лютого 2017 року розпочався Чемпіонат Донецької області з футзалу серед дівчат, участь в якому взяла команда зі Слов’янська.

20 лютого 2017 року у місті Дружківка завершився традиційний турнір Віктора Петровича Крайнього. У цьогорічному розіграші кубку, участь взяло 6 команд із Дружківки, Слов’янська, Краматорська, Білозерська, Лимана і Миколаєвки.

22 лютого 2017 року у спортивному залі слов’янської міської комплексної дитячо-юнацької школи, за підтримки «Центр культури і дозвілля» пройшли ігри «Космічний футбол». На полі зійшлися юні вихованці міських КДЮСШ, діти-переселенці, учні загальноосвітніх шкіл і герої «мультяшек» у поданні акторів ЦКД у костюмах супергероїв та героїв мультфільмів.

У лютому місяці у місті Житомирі розпочалися дитячі змагання серед дітей віком 10-12 років з міні-футболу. Так, 16 лютого за ініціативи Житомирської обласної федерації футболу та підтримки управління у справах сім’ї молоді та спорту Житомирської міської ради організовано та розпочато турнір «Ліга сильніших» серед учнів 4-5 класів за участю 8 кращих шкільних колективів.

20 лютого розпочався відбірковий етап Всеукраїнських змагань  «Шкільна футзальна ліга України» серед учнів 5-х класів, в яких беруть участь 17 ЗОШ м. Житомира. Ігри проходять у спортивних залах шкіл: № 7, № 33 та міського колегіуму. В загалом в цих змаганнях беруть участь понад 250 юних футболістів, серед яких є діти учасників АТО та діти переселенці. Чемпіони і призери  будуть визначені в середині березня.

03 лютого  2017 року на засіданні Виконавчого Комітету Федерації футболу Закарпаття було затверджено терміни, місце проведення та учасників соціального футбольного фестивалю «Відкриті уроки футболу», а саме у жовтні 2017 року у с. Кольчино Мукачівського району Закарпатської області.

23 лютого проведено засідання Виконкому ДЮФЛ Закарпаття на якому акцентовано увагу тренерів ДЮСШ і ДЮФЗ на подальшу активізацію по залученню дітей-переселенців, дітей учасників АТО, дітей-сиріт та дітей соціально-незахищених верств населення до занять футболу.

В Запорізькій області протягом лютого 2017 року проведена робота з дітьми-переселенцями та їх батьками в рамках проекту, зокрема:

– проведені щомісячні зустрічі з представниками регіонального штабу допомоги вимушеним переселенцям при ГУ ДСНС у Запорізькій області, Запорізького відділення благодійного товариства «Карітас», представниками Міністерства освіти і науки України з батьками дітей-переселенців. Зустрічі проходили у місті Запоріжжя;

– в Запоріжжі набрано групу дітей для виведення футболістів на поле на матчі Прем’єр-ліги;

–  набрано групу волонтерів для участі в осінній стадії проекту;

– спільно з ФФУ організовані і проведені 2 семінари ФФУ для регіональних координаторів і волонтерів соціального проекту «Грай в гостях, грай всюди» в Запоріжжі;

– планується два фестивалі. У місті Запоріжжя з 4 по 9 квітня 2017 року та в місті Мелітополь з 10 по 15 квітня 2017 року.

“Діти і війна. Техніки зцілення”. За такою програмою на Івано-Франківщині у Коломиї психологи працюють з особами, які мають статус внутрішньо переміщених. Троє фахівців пройшли спеціальний тренінг і тепер допомагають мешканцям Сходу подолати страхи війни. В лютому щотижня курс відвідують 11 дітей та близько 20 дорослих. Організатори на майбутнє планують залучати до таких зустрічей і дітей учасників воїнів АТО.

4-5 лютого в спортивному залі ЗОШ № 24 м. Івано-Франківська пройшли матчі фінального етапу обласних змагань з міні-футболу “Граємо за Україну разом!” серед юнаків 2003 року народження і молодші. Змагання проводились з метою пропаганди футболу та здорового способу життя, залучення дітей переселенців з Донбасу до систематичних занять футболом та їх оздоровлення; об’єднання усіх, хто вболіває за український футбол, під гаслом “Граємо за Україну разом!”.

Футбольну естафету у юнаків перейняли дівчата. 18-19 лютого у спортивному залі Івано-франківської ЗОШ № 25 відбулись обласні змагання з міні-футболу “Граємо за Україну разом!” серед дівчат 2002 року народження і молодші. У фінальному етапі турніру взяли участь 10 команд, у складі яких були діти воїнів АТО і переселенці з Донецької області.

3-5 та 10-12 лютого, у спортивному залі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувались матчі турніру з міні-футболу “Ніка-2017” серед дітей 2005 та 2008 років народження. Упродовж шести днів команди, у складах яких були і діти, які постраждали від бойових дій на Донбасі та при анексії Криму, показували свою футбольну майстерність.

Виходить на фінішну пряму основний етап шкільного турніру з міні-футболу за “Кубок міського голови та НФК “Ураган”. У складах команд поруч із місцевими хлопчаками виборюють бажані залікові бали, щоб посісти якомога вище місце в турнірній таблиці, і діти-переселенці з Луганської, Донецької областей і АР Крим.

У Київській області організовано щотижневі спортивно-масові заходи за участю дітей-переселенців:

19.02.2017 рокуЧемпіонат Київської обл. з футзалу серед юнаків 2000-2001р.н. м. Кагарлик, м. Згурівка. півфінальні змагання (84 дітей – учасників);

05.02.2017 року – Чемпіонат Київської обл. з футзалу серед юнаків 2002-2003р.н. м. Біла Церква, м. Ірпінь, м. Бориспіль, півфінальні змагання (168 дітей – учасників);

11.02.2017 рокуЧемпіонат Київської обл. з футзалу серед юнаків 2004-2005р.н. м. Біла Церква, м. Кагарлик, м. Згурівка, м. Обухів, м. Ірпінь, змагання (270 дітей – учасників);

12.02.2017 рокуЧемпіонат Київської обл. з футзалу серед юнаків 2006-2007р.н. м. Біла Церква, м. Бориспіль, м. Обухів, м. Ірпінь, півфінальні  змагання (210 дітей – учасників).

У Кіровоградській області 1-3 лютого 2017 року у Кропивницькому на базі КДЮСШ-2 відбулися міські змагання з футзалу серед юних футболістів 5-тих класів 2005 року народження. В змаганнях взяли участь 9 загальноосвітніх шкіл міста, в склади команд були залучені і діти-переселенці та діти воїнів АТО, і ті діти, які за віковим цензом не потрапляли до складів команд активно підтримували свої команди на трибуні. Всього в складах команд було десять активних переселенців та на трибуні підтримувало вісім хлопчаків та дівчат з Донбасу.

21 лютого  відділ освіти м. Знам’янка та міська федерація футболу – на базі Знам’янської ЗОШ №7 провели благодійну акцію «Допоможи дітям. Не залишайся байдужим. Допоможемо дітям  Авдіївки». З цією метою в закладі проведено благодійний ярмарок, на якому провели розпродажу смаколиків, а на виручені кошти було придбано теплий одяг  дітям Авдіївки. Також до акції долучилися юні футболісти ДЮСШ по збору коштів, теплих речей. По завершенню проведення благодійних програм (ярмарок, концерт, акція) та збору коштів, речей, одягу тощо їх направлено до пункту збору, розташованого в приміщенні виконавчого комітету Знам’янської міської ради.

25 лютого в м. Олександрія на гру між командами Прем’єр-ліги «Олександрія»-«Волинь»  запрошено дітей-переселенців з Донбасу та дітей воїнів АТО для перегляду цікавої гри та зустрічі в перерві матчу з тренерами ДЮФК «Аметист» з метою спілкування та залучення цих дітей в подальшому до активних занять футболом в ДЮФК «Аметист».

В Луганській області у лютому 2017 року організовано дитячі футбольні міні-фестивалі в м. Попасна, смт. Новоайдар та смт. Станиця-Луганська, участь в яких взяло 160 школярів.

Також діти-переселенці взяли участь в Фіналі чемпіонату Луганської області з футзалу, який проведено наприкінці місяця в м. Сєвєродонецьк.

 Львівська область

з 27 по 29 січня 2017 року у м. Новояворівськ у спортивному комплексі «Старт» пройшов ХIV турнір з міні-футболу присвячений пам’яті спортивного оглядача часопису “Яворівщина» Михайла Яремчука серед команд сформованих з гравців 2003 р.н.. У турнірі взяло участь 9 команд у складі яких брали участь діти-переселенці.

Переможцем турніру стали вихованці ДЮСШ «Янтар» м. Новояворівськ, на другому місці ДЮСШ м. Городок, а на третьому ДЮСШ м. Яворів.

З 31 січня по 02 лютого 2017 року у м. Львові у спортивному залі ЛДС УГКЦ пройшов Всеукраїнський дитячий  турнір з міні-футболу «Галицька Зима -2017» у віковій групі гравців  2007 р.н. У турнірі взяло участь 32 команд з різних областей України, які змагалися у восьми підгрупах. У складах команд-учасниць брали участь діти-переселенці.

Переможцем турніру «Галицька-Зима 2017» стала команда ДЮФК «Львів», яка у фінальному матчі з рахунком 9:0 переконливо перемогла команду МДЮСШ №2 м. Дніпро.

З 03 по 05 лютого 2017 року у м. Львові у спорткомплексах «СКА», «Динамо» та «Університет» пройшли Всеукраїнські турніри з міні-футболу «Кубок Дружби – 2017» серед дітей різних вікових груп. У складах команд-учасниць брали участь діти-переселенці, які виступали за різні команди.

Серед команд сформованих з гравців 2003/2004 р.н. переможцем турніру стала команда «Локомотив» м. Львів, на другому місці фінішувала команда «Ігровець» м. Калуш, а на третьому розташувалась команда ДЮСШ – 22  м. Київ.

Серед команд сформованих з гравців 2005/2006 р.н. головні нагороди турніру «Кубок Дружби – 2017» здобула команда «ХТЗ» м. Харків, друге місце посіла команда ДЮСШ-15 м. Київ, а на третьому розташувалась команда «Опір» м. Львів.

Серед команд сформованих з гравців 2007/2008 р.н. переможцем турніру стала команда «Металіст» м. Харків, на другому місці фінішувала команда «Атлетік» м. Одеса, а на третьому розташувалась команда «Локомотив»  м. Львів.

Впродовж лютого місяця 2017 року, а саме: 04-05, 11-12 та 18-19 лютого у м. Львові у спортивних залах ЛДС УГКЦ та СКІФ пройшли матчі  групового етапу обласного турніру з міні-футболу Кубок «Здорове Місто – 2017» у шести вікових групах. У турнірі взяли участь 72 команд у складах команд-учасниць брали участь діти-переселенці.

Фіналістами Кубка «Здорове Місто» стали:

у віковій групі 2009/2010 р.н. – «Прогрес» Львів та «Галичина» Львів;

у віковій групі 2008 р.н. – «Карпати» Львів та ФК «Львів»;

у віковій групі 2007 р.н. – ФК «Львів» та ФК «Самбір»;

у віковій групі 2006 р.н. – ФК «Рух» Винники та ФК «Покрова-Віторія» Львів;

у віковій групі 2005 р.н. – ФК «Буг» Сокаль та ФК «Янів» Івано-Франкове;

у віковій групі 2004 р.н. – «Карпати» Львів та СК «Леви» Львів.

Фінальні матчі Кубка «Здорове Місто 2017» у всіх шести вікових групах пройдуть 18 березня 2017 року у Палаці спорту «Галичина».

На базі ЗОШ № 26 м. Миколаєва триває навчання у секції футболу для дітей, що не займаються регулярно спортом у спеціалізованих дитячо-юнацьких школах, дітей-переселенців, дітей-сиріт, з неповних сімей та малозабезпечених. Заняття є безкоштовними, та проходять два рази на тиждень. Наразі триває третій місяць навчання, треба відмітити, що діти регулярно та із зацікавленням відвідують секцію. Тренування проводять: вчитель фізичної культури ЗОШ № 13 м. Миколаєва, основний гравець жіночої футбольної команди Першої ліги «Торпедочка-Автомобіліст» – Кравченко Олена, та тренер категоріі «С» – Єфімако В. О.

Відповідно до Плану роботи Департаменту науки і освіти Одеської обласної державної адміністрації 14.02.2017 року, на базі ДЮСШ №11, відбулася нарада з керівниками місцевих органів управління освітою, де одним із питанням було організація та проведення спортивно-масових заходів з учнями загальноосвітніх навчальних закладів у ІІ півріччі 2016/2017 н.р., а саме: продовження проведення серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Одеської області фестивалів «Грай в гостях, грай всюди» із залученням дітей-переселенців.

15.02.2017 року на базі загальноосвітньої школи I-III ступенів №55 Київського району Одеської міської ради Одеської області, проведено спортивний захід в рамках Всеукраїнського соціального проекту «Грай в гостях, грай всюди» з використанням спортивного інвентарю та спортивної форми проекту. У даному заході  взяли участь діти 3-4-класів навчальних закладів Київського району м. Одеси у кількості 90 учнів, із них 38-діти-переселенці, зокрема учні: Одеської ЗОШ №55; ЗОШ №65, ЗОШ №72, а також школи інтернату №5, де навчається велика кількість дітей переселенців.

25.02.2017 року у ОНВК №90 ім. А. С. Пушкіна, на спортивному майданчику відбулося спортивно-розважальне свято «Ми зі спортом, спорт з нами!». Цікаві естафети в рамках проекту «Грай в гостях, грай всюди», вікторини, конкурси при підтримки вболівальників! Так, учні 2-х класів та їх батьки і позмагалися, і зарядилися позитивними емоціями, і поділилися своїми знаннями про здоровий спосіб життя, ще й отримали приємні враження і погодились, що дружба з футболом та спортом – запорука здоров’я!

У лютому 2017 року в багатьох загальноосвітніх навчальних закладах Одеської області, де працюють волонтери проекту, пройшли позашкільні заходи, на яких використовувались елементи фестивалю «Грай в гостях, грай всюди», спортивна форма та інвентар проекту, де із задоволенням взяли участь 50%  дітей-переселенців.

Полтавська область

В м. Полтава організовано:

07.02.2017 – змагання серед учнів 5-6 класів по проекту «Грай на виїзді, грай скрізь!» на базі ЗНЗ № 26 – 30 дітей.

18.02.2017 – спортивне свято «Веселі ігри» з елементами футболу серед учнів 5-6 класів на базі ЗНЗ №34.

20.02.2017 – спортивне свято «Веселі старти» з елементами футболу серед учнів 7 класів на базі Гімназії №17.

15.02.2017 – перегляд фінального матчу «Шкільної футзальної ліги» серед учнів 5-х класів. Спортивний зал ЗОШ №17.

В м. Миргород організовано:

10.02.2017 ЗОШ №1 – спортивне свято «Супермалята» – 30 дітей.

16.02.2017 ЗОШ №3 – «Веселі старти» – 25 дітей.

 1,9 лютого 2017 року у Рівному, Березному і Костополі проведено змагання ІІ етапу чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги Рівненської області з футзалу серед дітей 2005-2006 р.н. З поміж 12 команд визначились учасники фінального турніру – це дитячі колективи «Верес-2005» (Рівне), «Ізотоп» (Вараш), «Єврошпон-Смига» (Дубенський район), команди   м. Березне, м.  Костопіль та с. Зоря (Рівненський район).

2,4,15 лютого у Костополі, Зорі і Рівному відбулись зональні змагання чемпіонату ДЮФЛРО з футзалу серед юнаків 2003-2004 р.н., у яких загалом взяли участь 39 дитячо-юнацьких команд. До фінального турніру вийшли 8 із них – вирішальні змагання пройшли 19 лютого у НВК №26 м. Рівне. Перемогу у чемпіонаті здобула команда місцевого НВК 26 «Верес-2003-1» (Рівне), «срібні» нагороди дісталися  НВК 26 «Верес-2003-2» (Рівне), а «бронзові» – ДЮСШ-4 (Рівне). У фінальному турнірі також взяли участь команди с. Зоря (Рівненський район), «Ізотоп» (Вараш), КДЮСШ (Березне), ДЮСШ (Костопіль) та Рай. ДЮСШ (Млинів).

11-12 лютого у Костополі відбулись змагання чемпіонату Рівненської області з футзалу серед дівчат 2001 р.н. і молодших. Перемогу у турнірі здобула команда «КОЛІФКС-1» (Костопіль), 2 місце – «КОЛІФКС-2» (Костопіль), 3 місце – ДЮСШ (Дубровиця). В змаганнях взяли участь також команди із Гощі, Сарн, Рівненського району, Костопільського району та Миляцької ОТГ.

22,23,24,28 лютого у Березному (БЛІСП), Костополі (ДЮСШ і КОЛІФКС) та Смизі (Дубенський район) відбулись зональні змагання чемпіонату ДЮФЛРО з футзалу серед юнаків 2001-2002 р.н., в яких взяли участь 22 юнацькі команди з північних та південних районів області.

У вищезазначених змаганнях взяли участь і діти-переселенці (хлопчики та дівчатка) з інших регіонів України, котрі займаються футболом та футзалом у спортивних секціях за місцем свого теперішнього проживання, а також діти, що були залучені до проектів «Грай в гостях, грай всюди» та «Відкриті уроки футболу».

Сумська область

У спортивному комплексі Сумського Державного Університету в період з 15 по 22 лютого 2017 року проводилася шкільна/дитяча футзальна ліга. Для дітей та учнів були організовані різного виду змагання та конкурси спортивного характеру. Найактивніші по закінченню гри були нагороджені призами.

11 лютого 2017 року Асоціація розвитку міні-футболу Сумщини проводила матчі у Легкоатлетичному Манежі та спорткомплексі СДПУ   ім. А. С. Макаренка . До проведення цих матчів були залучені діти та школярі. Вони мали змогу набратися досвіду гри у міні футбол у сформованих вже командах, члени яких мали неабиякий досвід.

На полі Футбольного Центру «Барса» 15 лютого  2017 року відбувся Зимовий Чемпіонат Сумщини серед юнаків. Діти різного віку мали змогу поспілкуватися та дізнатися більше інформації про футбол.

21 та 22 лютого 2017 року  Федерація футболу Сумщини організувала та спланувала для дітей спортивну програму. У ці два дні дітям була запропонована можливість об’єднатися у команди з гравцями Першої та Вищої ліги та спробувати свої сили у міні-футболі. Деякі із бажаючих мали змогу стати по одну лінію з арбітрами та допомагали судити матчі.

18 та 19 лютого дітей запросили до спорткомплексу СДПУ та Легкоатлетичного Манежу для участі у навчальній грі. Спочатку діти перебували на трибунах та мали можливість спостерігати за грою різних команд, а вже потім і самі долучилися до своїх команд. Арбітри  допомагали дітям сформувати команди, а потім організували вікторину у вигляді запитань з правил гри у міні-футбол. Усі діти в кінці були нагороджені призами.

18 лютого 2017 року керівництво Футбольного Центру «Барса» запросили дітей до свого центру. Спочатку для них була проведена екскурсія по території футбольного закладу, а потім представники розповіли про заняття та розклад тренувань. Потім діти обирали собі тренера та формували команди так, як вважали за потрібне. І після цього мали змогу позмагатися та випробувати свої сили в турнірах між своїми командами.

19 лютого 2017 року діти були запрошені до Легкоатлетичного Манежу для гри у футбол. Також туди були запрошені гравці команди Сумського Державного Університету. Вони в свою чергу допомагали дітям та навчали їх різним прийомам футболу.

Переселенцям із зони АТО, Луганської, Донецької областей та АР Крим за потреби надається необхідна допомога та підтримка.

В Тернопільській області

Протягом лютого 2017 року проведена робота з дітьми-переселенцями та їх батьками в рамках проекту, зокрема:

8 лютого проведено «Зимовий кубок Сонячного» з міні-футболу серед учнів-старшокласників у Тернопільській ЗОШ №27 за участю 6 команд.

15 лютого завершилась першість міста Тернополя з міні футболу серед учнів 5-х класів. Участь взяли близько 200 школярів.

16 лютого відбулись змагання серед учнів 4 класів шкіл обласного центру «Ігри патріотів». Чергування спортивних естафет (стрибки через скакалку, ведення м’яча, подолання перешкод, метання м’яча тощо) та творчих конкурсів (намалювати Герб України, дописати слова Гімну України тощо) тримали в напрузі більше як 120 маленьких патріотів та їх наставників.

В Харківській області протягом лютого 2017 року проведена робота з дітьми-переселенцями в рамках проекту, зокрема:

08.02.2017 року на базі Дергачівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів – Дошкільний заклад» Дергачівської районної ради Харківської області проведено спортивний захід у рамках соціального проекту «Грай в гостях, грай всюди» з використанням спортивного інвентарю та спортивної форми проекту. У даному заході  взяли участь діти 5-6-класів навчальних закладів Дергачівського району у кількості 60 учнів, із них 26-діти-переселенці, зокрема учні: Дергачівського ліцею № 2 та Дергачівської гімназії № 3.

15.02.2017 на базі Малоданилівського ліцеї Дергачівської районної ради Харківської області, в рамках Всеукраїнського соціального проекту «Грай в гостях, грай всюди» проведено спортивний захід за участю 48 учнів (із них 13-діти-переселенці) Дергачівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів – Дошкільний заклад».

17.02.2017 року у Мереф’янському медичному ліцеї проведено спортивний захід в рамках соціального проекту «Грай в гостях, грай всюди» з використанням спортивного інвентарю та спортивної форми проекту. У заході  взяли участь учні 6-9-класів навчальних закладів Дергачівського району у кількості 88 дітей, із них 28-діти-переселенці.

У лютому 2017 року в багатьох загальноосвітніх навчальних закладах області,  де працюють волонтери проекту, а саме: Харківська гімназія №152 (72 учні), Утківська загальноосвітня школа Мереф’янської міської ради Харківської області (48 учнів), Мерефянська ЗОШ  І-ІІІ ступенів №3 (64учні) проведені спортивні заходи в рамках соціального проекту «Грай в гостях, грай всюди» з використанням спортивного інвентарю та спортивної форми проекту, де із задоволенням взяли участь 56%  дітей-переселенців.

Херсонська область

Діти-переселенці були задіяні до церемонії відкриття та виносі прапору команд матчу 1/8 кубка України з футзалу   «Продексім» Херсон – «Хіт» Київ (11.02.2017) та участі в урочистому відкритті сучасного спортивного майданчика у Херсонському міському спортивному комбінаті «Кристал» (17.02.2017).

18 лютого діти-переселенці взяли участь у церемонії відкриття та виносі прапору команд матчу Екстра-ліги «Продексім» Херсон – «Енергія» Львів.

18-19 лютого діти-переселенці брали участь у фінальних змаганнях Чемпіонату Херсонської області з футзалу серед юнаків 2005-2006 років народження.

Хмельницька область

04-26.02.2017 в м. Хмельницький організовано відвідування матчів Хмельницької футзальної ліги за участю 20-22 дітей та 15-17 батьків, 10-12 учасників АТО.

05.02.2017 в м. Славута організовано відвідування матчів Чемпіонату Хмельницької області з міні-футболу за участю 19 дітей, 12 батьків та 6 учасників АТО.

12.02.2017 в м. Дунаївці організовано відвідування матчів Чемпіонату Хмельницької області з міні-футболу за участю 11 дітей, 6 батьків та 5 учасників АТО.

14.02.2017 в м. Хмельницький організовано обласні змагання з міні-футболу серед дівчат 2002 року народження за участю дітей-переселенців.

18.02.2017 в м. Хмельницький організовано відвідування футзального матчу «Сокіл» Хмельницький – «Кардинал» м. Рівне за участю 10 дітей та 9 батьків.

19.02.2017 в м. Нетішин організовано відвідування матчів Чемпіонату Хмельницької області з міні-футболу за участю 22 дітей, 13 батьків, 6 учасників АТО.

25.02.2017 в м. Хмельницький організовано відвідування товариського матчу з футболу між командами «Поділля» Хмельницький – «Агробізнес» Волочиськ за участю 35 дітей.

У Черкаській області протягом лютого розглядалися питання щодо визначення регіонів та місць проведення різноманітних заходів та проведена робота з волонтерами щодо активного залучення дітей-переселенців до проекту.

Волонтерами проводилися зустрічі з керівниками дитячо-юнацьких спортивних і футбольних закладів щодо цілей соціальних проектів ФФУ та УЄФА, обговорено питання залучення дітей-переселенців до занять футболом у цих закладах та надано рекомендації щодо проведення фестивалів футболу «Грай в гостях, грай всюди», «Відкриті уроки футболу».

В багатьох загальноосвітніх навчальних закладах області, де працюють волонтери проекту, пройшли позашкільні заходи, під час проведення яких використовувалися елементи фестивалю «Грай в гостях, грай всюди» за участю дітей-переселенців.

21.02.2017 року в м. Черкаси відбулося спортивне свято «Спортивне сузір’я Черкащини – 2016» на якому були відзначені кращі юнацькі, дівочі, чоловічі, ветеранські команди, гравці, арбітри, тренери, фахівці, меценати, журналісти і партнери. В заході взяло участь понад 500 учасників серед яких були діти-переселенці із зони АТО та анексованого Криму.

22 лютого в Черкаському  міському будинку культури імені  І. Кулика  пройшла зустріч гравців ФК «Черкаський Дніпро» з уболівальниками, на яку волонтерами були запрошені діти-переселенці.

В Чернівецькій області у лютому організовано:

04.02.2017 року – перегляд фінального матчу Чемпіонату області з міні-футболу серед аматорів (місце проведення – КСОП «Буковина»);

11.02.2017 року – перегляд та участь у 7-му турі Чемпіонату області з футзалу серед аматорів (місце проведення – ФОК «Олімпія»);

17.02.2017 року – відвідування матчу Чемпіонату України з футзалу Перша ліга ФК «Епіцентр К» м.Чернівці – ФК «Рятувальник» м.Ромни (місце проведення – ФОК «Олімпія»);

18.02.2017 року – перегляд та участь у 8-му турі Чемпіонату області з футзалу серед аматорів (місце проведення – ФОК «Олімпія»);

18-19.02.2017 року – участь у IV меморіальному футзальному турнірі пам’яті старшого тренера викладача з футболу Лепестова Юрія, серед гравців 2006-2007 р.р. (місце проведення – ЗОШ №27);

19.02.2017 року – перегляд матчу фіналу Кубку Чернівецької області з міні-футболу серед аматорів (місце проведення – КСОП «Буковина»).

В Чернігівській області у лютому 2017 року організовано наступні активності:

05.02. у м. Борзна  відбувся міні-футбольний турнір серед юнаків 2005 р.н. «Пам’яті Героїв Небесної Сотні» в якому взяли участь  5 команд (80 учасників).

10-12.02. у м. Ніжин відбувся турнір з футболу серед юнаків 2006 р.н.  «Пам’яті В.В.Ващука» в якому взяли участь 10 команд (150 учасників).

11.02. у м. Прилуки відбувся футбольний турнір серед юнаків 2009 р.н. присвячений 28 річниці виводу військ з Афганістану за участю  4 команди (60 учасників).

12.02. у м. Борзна відбувся турнір з футболу серед юнаків 2004 р.н. «Відкритий Кубок ДЮСШ» в якому взяли участь  4 команди (60 учасників).

19.02. у м. Чернігів відбувся 1-й етап зимового чемпіонату області  з футболу серед дівчат 2002 – 2004 р.н. в якому взяли участь 10 команд (150 учасників).

12.02. у м. смт. Гончарівське (Чернігівський р-н) відбувся турнір з футболу серед юнаків 2007-2008 р.н.  присвячений 30-й річниці Чернігівської районної ветеранської організації за участю  4 команди (60 учасників).

В м. Київ 9 лютого у школі №156 відбувся «Відкритий урок з етики та чесної гри в футбол» на якому волонтер проекту зачитав кодекс етики і чесної гри „Чесна гра – дисципліна і повага” учням та дітям переселенцям із зони АТО.

16 лютого у школі №262 відбувся «Відкритий урок з футболу» на якому волонтер проекту проводив конкурс «жонглювання м’ячем» з учнями та дітьми учасників АТО, в якому взяло участь понад 45 хлопчиків та 20 дівчат.

25 лютого на стадіоні спорткомплексу «КПІ» вул. Верхньоключова, 1/26  відбулося відкриття зимового турніру серед дорослих команд «кубок Володимира Мунтяна – 2017» за участю батьків дітей-переселенців та учасників АТО.

You may also like...

Напишіть відгук