Завершився перший в Україні проект Ukrainian Soccer Skills

З 8 по 14 липня за підтримки Федерації футболу України та Благодійного фонду «Розвиток футболу України» в Києві проходив проект Ukrainian Soccer Skills — літній футбольний табір із застосуванням європейського підходу у футбольних тренуваннях до роботи з дітьми різних вікових категорій.

Протягом усього тижня топ-спеціалісти з різних країн Європи проводили тренування для понад шістдесяти учасників табору. Окрім занять спортом діти вивчали англійську мову та займалися із спортивним психологом.

Головний тренер Себастіан Петшик вдоволений роботою та тренуванням учасників футбольного табору. «Ви працювали як професіонали. На кожному тренуванні віддавали максимум, що є дуже добрим підходом. Ви повинні завжди так тренуватись, тому що завдяки наполегливій роботі зможете досягнути своєї мрії та стати футболістом», — підсумував Себастіан.

За підсумками восьми тестів, які пройшли всі учасники визначено двох переможців – Іллю  Кадькаленко з м. Київ та Тимура Кулєша з м. Харків, які поїдуть в аналогічний табір у Польщу.

На офіційній церемонії закриття табору тренери відзначили кожного учасника дипломом та вручили методичний матеріал. Тренер юнацької збірної команди  України – U -17 та колишній гравець донецького «Шахтаря» і збірної України Сергій Попов вручив кожному учаснику футбольний м’яч від Федерації футболу України та Благодійного фонду «Розвиток футболу України».

IMG_1551

Також в день закриття табору одна із учасниць Анастасія Кротько (на фото праворуч) відзначала свій день народження. Благодійний фонд «Розвиток футболу України» привітав Настю із днем народження та поспілкувався із дівчинкою щодо її вражень від перебування в таборі.

IMG_1619

  • Настя, що найбільше тобі сподобалося від перебування у таборі?
  • Мені сподобалось те, що тут гарно годували і, що я знайшла нових друзів.
  • Що нового ти дізналася та навчилася?
  • Навчилася віддавати пас і як забивати пенальті.
  • У таборі з вами займалися іноземні тренери. Чи важко було учасникам порозумітися? Якою мовою ви спілкувалися?
  • Ми спілкувалися українською та англійською. Розуміти було легко.
  • Що ти побажаєш усім учасникам табору?
  • Хочу, щоб вони нового навчились та побільше посміхались!

Нагадуємо, що Благодійний фонд «Розвиток футболу  України» виступив партнером проекту Ukrainian Soccer Skills, що організований Українською Асоціацією Розвитку Дитячого та Юнацького Футболу, та завдяки підтримці Фонду талановиті діти футбольних канікул з ФФУ, діти учасників АТО та діти зі сходу України стали учасниками футбольного табору.

You may also like...

Напишіть відгук