Вітаємо Заслужених працівників фізичної культури і спорту України!

З нагоди Дня Соборності України Президент України Петро Порошенко присвоїв почесне звання “ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ”:

БОРЕЦЬКОМУ Сергію Володимировичу – тренерові-викладачу Радомишльської дитячо-юнацької спортивної школи, Житомирська область

ВОЛОДІНУ Володимиру Володимировичу – тренерові-викладачу спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву “Кристал”, м. Херсон.

Відповідний Указ про відзначення державними нагородами Президент підписав 21 січня.

Перші тренери гравців національної збірної України – Олександра Зінченка та Віктора Коваленка, активно займаються залученням дітей, що були змушені переїхати зі сходу України та анексованого Криму, до занять гри у футбол.  Саме завдяки таким великим тренерам Житомирщина та Херсонщина зможуть подарити нам нових зірок футболу.

Вітаємо Заслужених працівників фізичної культури і спорту України Сергія Володимировича Борецького та Володимира Володимировича Володіна та бажаємо міцного здоров’я, великих перемог та досягнень. Дякуємо Вам за великий внесок у розвиток футболу та суспільства!

 

You may also like...

Напишіть відгук