У Києві діти учасників АТО зіграли у «Дитячий футбол миру»

16-17 грудня на базі Київської інженерної гімназії  відбувся всеукраїнський турнір з футболу серед команд дітей учасників АТО на Кубок громадської спілки «Промінь Україна». Змагання, які за підтримки Федерації футболу України проходили в рамках міжнародного соціального проекту «Дитячий футбол миру», організували ГС «Промінь Україна», ГО «Українська асоціація розвитку дитячого та юнацького футболу за підтримки Федерації футболу України, Міністерства молоді та спорту України  та Міністерства інформаційної політики України.

Мета цього проекту – формування здорової нації, презентація позитивного іміджу України через дитячий спорт та популяризація здорового способу життя. Ключовою особливістю змагань є те, що в кожній команді повинно бути не менше трьох дівчат. Переможці першого турніру «Дитячий футбол миру», який нещодавно відбувся у Волновасі,  здобули путівку до Угорщини, де вже завоювали дві перемоги на турнірах зі своїми угорськими ровесниками. Невдовзі такі змагання відбудуться ще в 5 областях України, а їх переможці поїдуть на міжнародні турніри миру до Хорватії, Польщі, Грузії, Вірменії, Італії, Іспанії, Чехії, Бельгії та Австрії.

За словами президента «Української асоціації розвитку дитячого та юнацького футболу» Володимира Василенка, міжнародний соціальний проект «Дитячий футбол миру» набирає великих обертів і показує футбольну силу підростаючого покоління України. «Переможці змагань, що відбулися у Києві, невдовзі поїдуть до Італії, де візьмуть участь у турнірі миру серед своїх однолітків», – зазначив пан Василенко.

Перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко відзначив важливість проведення таких змагань та побажав усім учасникам спортивних успіхів. «Федерація футболу України завжди підтримуватиме такі важливі ініціативи, адже наш обов’язок підтримати діток тих, хто зараз захищає Україну на Донбасі. Щиро бажаю усім учасникам змагань перемог, успішної футбольної кар’єри в майбутньому та запрошую вас на відкриті тренування та матчі національної збірної України у 2018 році», – відзначив Вадим Костюченко.

У турнірі брали участь 10 команд. Переможці:

1-місце Дарницький район

2-місце  Оболонський район

3-місце Голосіївський район

За підсумками змагань також були відзначені найкращі гравці:

Найкращий голкіпер  – Максим Панасенко

Найкращий захисник – Максим Тригуб

Найкращий гравець турніру – Роман Головін

Найкращий гравець турніру серед дівчат – Марія Викалюк

Переможці нагороджені грамотами, кубками, медалями та цінними подарунками, а кожен учасник отримав у подарунок м’яч від Федерації футболу України та Благодійного фонду «Розвиток футболу України».

За матеріалами прес служби Федерації футболу України

 

 

You may also like...

Напишіть відгук