Соціальна акція «Пишаємось! Вітаємо!» до Дня Збройних сил України

Щорічно 6 грудня в нашій державі відзначають День Збройних сил України. Благодійний фонд «Розвиток футболу України» спільно з Федерацією футболу України за ініціативи  Міністерства оборони України розробили сценарій заходів на підтримку військових, які беруть участь в АТО, під назвою: «Пишаємось! Вітаємо!».

Як зазначає перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко: «Зміст ініціативи полягає в тому, що діти військовослужбовців з різних регіонів, батьки яких служать в районі АТО, візьмуть участь в церемонії виведення гравців, які гратимуть в матчах 1/4 фіналу розіграшу Кубка України з футболу сезону 2017/18, в спеціальних футболках з емблемою ЗСУ і патріотичним написом «26 років. Пишаємось».

Такі ж церемонії на честь 26-ї річниці Збройних Сил України заплановані і перед початком поєдинків Прем’єр-ліги та двох товариських матчів збірної України та Італії з футзалу, які відбудуться 5 та 6 грудня у Харкові.

Загалом соціальною акцією «Пишаємося! Вітаємо!» заплановано охопити 480 дітей військовослужбовців.

Діти не лише виведуть футболістів, але й отримають від Федерації футболу України та Благодійного фонду «Розвиток футболу України» подарунки — м’ячі та атрибутику національної збірної.

Крім того, як поінформував Вадим Костюченко, в рамках заходів представники ФФУ відвідають поранених Героїв АТО у військових госпіталях різних міст країни. «Ця ініціатива — є знаком поваги та подяки всієї футбольної спільноти за подвиг наших захисників, який вони щодня роблять в зоні АТО, відстоюючи територіальну цілісність України. Федерація футболу України підтримує з військовими постійний і тісний зв’язок та є надійним партнером Збройних Сил України, а бійці АТО завжди бажані гості на матчах національної збірної», — підкреслив перший віце-президент ФФУ.

Офіційний сайт Федерації футболу України повідомляє, що за ініціативи ФФУ було закуплено для Головного військового клінічного госпіталю Міноборони необхідне медичне обладнання, відкрито спортзал зі спеціальними тренажерами для реабілітації поранених, та придбано 21 квартиру для сімей загиблих Героїв АТО. Крім того, за підтримки Федерації футболу України проходять щорічні змагання серед команд, сформованих з Героїв АТО. Матчі за участю військовослужбовців та під патронатом ФФУ відбуваються і у військових частинах в районі АТО, і на стадіонах Федерації футболу України.

З питань включення дітей до списку груп, що будуть виводити гравців, прохання звертатися до представників регіональних федерацій футболу.

 

 

You may also like...

Напишіть відгук