“Галицька зима – 2017”, “Різдвяні зустрічі” та “Солодкий кубок” на Львівщині

З 03 по 05 січня 2017 року у м. Львові у спорткомплексі «СКА», пройшов традиційний дитячий турнір з міні-футболу серед дітей 2004 р.н. присвячений пам’яті відомого тренера Володимира Вараксіна. У турнірі взяло участь 16 команд, які змагалися у чотирьох підгрупах. У складах команд-учасниць  участь взяли діти-переселенці, які виступали за команди СДЮШОР «Карпати» (Львів),  «Галичина» (Львів), «Кардинал» (Львів) та ДЮФК «Львів». Перше місце у турнірі посіла команда СДЮШОР «Карпати-2» Львів, на другому місці « Кардинал» (Львів), а на третьому «Карпати-1» (Львів).

З 10 по 12 січня 2017 року у м. Львові на футбольному полі з штучним покриттям стадіону «Сокіл» пройшов Всеукраїнський юнацький  турнір з футболу «Галицька Зима -2017» у віковій групі гравців  2000 р.н. У турнірі взяло участь 8 команд, які змагалися у двох підгрупах. У складах команд-учасниць взяли участь діти-переселенці. Перше місце у турнірі посіла команда «Діназ» (Вишгород), на другому місці «Хілд» (Ставище), а на третьому «Ніка» (Ів.Франківськ).

З 11 по 12 січня 2017 року у м. Новояворівську у спорткомплексі «Старт», пройшов Всеукраїнський турнір з міні-футболу серед дівчат 2002-2003 р.н. «Різдзв’яні зустрічі». У турнірі взяло участь 8 команд, які змагалися у двох підгрупах. Перше місце у турнірі посіла команда «Надвірняночка», (Надвірна Ів. Франківська обл.), на другому місці «Янтарочка» (Новояворівськ, Львівіська обл.), а на третьому ДЮСШ  (Заворичі, Київська обл.).

З 17 по 18 січня 2017 року у м. Львові у спортивному залі ЛДС УГКЦ пройшов Всеукраїнський дитячий  турнір з міні-футболу «Галицька Зима -2017» у віковій групі гравців  2006 р.н. У турнірі взяло участь 16 команд, які змагалися у чотирьох підгрупах. У складах команд-учасниць брали участь діти-переселенці.

Перше місце у турнірі посіла команда ДЮФК «Львів», на другому місці  ДЮСШ -3 (Ів.Франківськ), а на третьому ФК «Черкаси».

25 січня 2017 року у спортивному залі СЗШ №92 м. Львів,  в рамках реалізації соціального проекту «Грай в гостях, грай всюди», пройшов розіграш «Солодкого кубка» серед школярів п’ятих класів ЗСШ №92. В заході взяли участь діти-переселенці, які навчаються у даній школі. Після завершення змагань усі учасники турніру від Федерації футболу Львівської області отримали пам’ятні медалі з логотипом фестивалю «Грай в гостях, грай всюди» та перехідний «Солодкий кубок» наповнений солодощами, а школа №92  отримала футбольні м’ячі.

 

 

You may also like...

Напишіть відгук