Фестивалі “Відкриті уроки футболу” – це основа для розвитку масового футболу в Україні, – Костюченко

Наступного тижня Запоріжжя першим відкриє новий сезон шкільного футболу. Саме в цьому місті з 26 по 30 березня відбудуться семінари з соціального проекту Федерації футболу України “Відкриті уроки футболу”, який здійснюється за підтримки Європейського Союзу. Про це Українським Новинам повідомив перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко.

За його інформацією, протягом п’яти днів буде проходити навчання для волонтерів проекту з дев’яти регіонів України: Донецької, Луганської, Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської, Миколаївської, Одеської та Київської областей.

“У цьому році в фестивалі візьмуть участь близько 7 тис дітей і понад 500 волонтерів. Учасникам проекту буде передано понад 2 тис футбольних м’ячів, більше 500 підручників, а також більше 500 спортивних костюмів для викладачів. Кожна дитина отримає брендовану футболку, а школам-учасникам проекту буде переданий різноманітний футбольний інвентар (конуси, фішки, манішки, сітки для м’ячів, обручі, канати)”, – зазначив В. Костюченко.

Як зазначив перший віце-президент ФФУ, розвиток масового футболу є одним з пріоритетів національної асоціації в рамках “Стратегії-2030”. Фестивалі “Відкриті уроки футболу” – це основа для розвитку масового футболу в Україні.

Джерело: https://ukranews.com/ua/news/553908-festyvali-vidkryti-uroky-futbolu-ce-osnova-dlya-rozvytku-masovogo-futbolu-v-ukraini-kostyuchenko

You may also like...

Напишіть відгук