Вдруге поспіль володарем “Кубка Карітасу” стала команда із м. Броди

1 червня, у День захисту дітей, відбулися вже четверті всеукраїнські змагання з вуличного футболу «Кубок Карітасу», організовані за підтримки Української асоціації футболу та благодійного фонду «Розвиток футболу України».

карітас0206-2-min

За кубок змагалися команди з Хмельницького, Дніпра, Бродів, Запоріжжя, Одеси, Кам’янського, Краматорська та Києва. Під час перерв між матчами для дітей та глядачів проводилися цікаві вікторини та ігри з подарунками. Із показовим номером виступив спеціальний гість — учасник найсильнішої команди України з футбольного фристайлу «Укрфристайл» Ігор Самодед.

Щодо самого турніру, то третє місце на ньому посіла столична команда «Мрія», друге — «Голкіпер» із Запоріжжя. Перемогу ж у змаганнях здобула команда «Карітас» (Броди, Львівська обл.).

карітас0206-1-min

На відкритті змагань були присутні уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба та генеральний секретар Міжнародного благодійного фонду «Карітас України» Дзвенислава Чайківська. Учасники турніру отримали від УАФ та представника БФ «Розвиток футболу України» Ірини Макаревич футбольні м’ячі, подарунки, а команди, що посіли призові місця, — медалі. Дипломами та цінними подарунками були відзначені також тренери команд. Володимир Василенко, президент Української асоціації розвитку футболу, подарував дітям футбольну екіпіровку. Індивідуальні відзнаки отримали кращі в номінаціях.

карітас0206-4-min

карітас0206-3-min

Даний захід організовується БФ «Карітас України» вже четвертий рік поспіль. Його мета — активно гуртувати молодь з усіх куточків України навколо спорту, здорового способу життя, взаємоповаги й спілкування на рівних.

карітас0206-5-min

 

You may also like...