У військовому госпіталі відкрито кімнату спортивної реабілітації бійців АТО

На честь Дня захисника України за сприяння Федерації футболу України та БФ «Розвиток футболу України» відкрито кімнату спортивної реабілітації для поранених військовослужбовців, які проходять лікування у травматологічному відділенні Клініки ушкоджень Головного військового клінічного госпіталю Міністерства оборони України у Києві.

Під час минулого візиту до госпіталю, напередодні Великодня, президент ФФУ Андрій Павелко відповів на прохання медиків та пообіцяв, що ФФУ допоможе у ремонті та обладнанні всім необхідним кімнати реабілітації.

Президент ФФУ та перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко відвідали палати бійців АТО, привітали їх та передали їм подарунки: футболки із шарфами національної збірної та продуктові пайки. Андрій Павелко побажав військовослужбовцям найшвидшого одужання та запросив їх відвідати матчі збірної України.

Головний лікар травматологічного відділення, полковник медичної служби Сергій Цівина зазначив, що тренажери та відновлена кімната реабілітації знадобляться для його пацієнтів – 44 військовослужбовців, 18 з яких – учасники АТО. Крім цього, згідно з наказу міністра оборони України, всі бійці, які зазнали ампутації кінцівок, будуть проходити реабілітацію саме у київському госпіталі. Тож, обладнана оновлена спортивна кімната стане їм у нагоді.

Співпраця з військовим госпіталем триватиме й надалі. В планах – закупівля спеціального обладнання для діагностичної спортивної лабораторії, що з’явиться на базі Національного університету фізичного виховання та спорту України, що надасть змогу пацієнтам Головного військового клінічного госпіталю проходити медогляд безкоштовно.

You may also like...

Напишіть відгук