У Тернополі завершився фестиваль «Грай в гостях, грай всюди»

З 03 по 07 жовтня у місті Тернопіль проведено спортивний фестиваль «Грай в гостях, грай всюди».

Святкове дійство розпочалось з виступів творчих колективів міського Центру творчості дітей та юнацтва. Привітали учасників та гостей фестивалю голова Тернопільської обласної федерації футболу Володимир Мариновський, заступник Тернопільського міського голови Леонід Бицюра, заступник начальника обласного управління освіти Тернопільської ОДА Ганна Зварич, директор Тернопільського ОКІППО Олександр Петровський та регіональний менеджер проекту Галина Єднак.

Після дружньої розминки під керівництвом учителя фізичної культури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №10, майстра спорту зі спортивної гімнастики Олени Шульгіної юні спортсмени разом з волонтерами перейшли у свої квадрати на футбольному полі. Стадіон поділено на 12 квадратів у кожному з них працювали по 14 учнів та два волонтери. Слід відзначити, що учні з півдня, сходу та заходу нашої держави, з різним рівнем фізичної підготовленості, різного віку та статті (серед учасників фестивалю були 70 дівчат) з радістю брали участь у рухливих іграх з м’ячем та  переходячи з квадрата у квадрат навчались майстерності гри у футбол. Уроки соціальної адаптації і психологічного розвантаження на високому професійному рівні надавали у своїх квадратах психолог Наталія Кондратєва та офіцер поліції Олена Гнатюк.

Особливо приємним був «Солодкий кубок», адже переможці отримали «солодкі призи» по завершенню фестивалю.

Всього участь у фестивалі взяли 168 учнів, 24 волонтери з числа учителів фізичної культури з 24 загальноосвітніх шкіл міста. Усі волонтери-вчителі отримали від Федерації футболу України сертифікати лідера масового футболу УЄФА.

Організатором проведення фестивалю виступили Тернопільська обласна федерація футболу, Тернопільський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, обласне управління освіти, управління освіти м.Тернопіль, Тернопільський відділ національної поліції, Управління фізичної культури та спорту м.Тернопіль.

Інвентар для проведення фестивалю, що був переданий Федерацією футболу України та БФ «Розвиток футболу України», передано загальноосвітнім школам міста для подальших занять футболом.

 

Більше фото у галереї:

You may also like...

Напишіть відгук