У Сумах пройшов фестиваль “Грай в гостях, грай всюди”

З 7 по 10 жовтня у Сумах проведено дитячий футбольний фестиваль в рамках соціального проекту «PLAY AWAY, PLAY EWERYWHERE – Грай в гостях, грай всюди». Учасниками свята стали 168 дітей-переселенців, дітей учасників АТО, а також дітей із сімей соціально-незахищених категорій.

На церемонії відкриття фестивалю присутніх вітали заступник директора Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації Людмила Мусіяка, тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління молоді та спорту Сумської ОДА Володимир Босенко, голова спілки ветеранів АТО Сумської області Володимир Лаврик, регіональний менеджер проекту Володимир Ісаєв. Окрім того, із початком фестивалю усіх присутніх привітав й заступник начальника відділу забезпечення діяльності регіональних федерацій та асоціацій Андрій Руденко.

Під час фестивалю діти брали участь у різноманітних іграх, завданнях й конкурсах у 10 квадратах, й навіть, мали змогу зіграли у футбол разом з дорослими волонтерами. У двох інших квадратах з дітьми працював психолог та представник ювенальної поліції.

Батьки дітей, що брали участь у фестивалі зізналися, що їх діти на подібних заходах вперше, а тому були дуже вдячні за запрошення та впевнені, що такі заходи є дуже корисними. Увесь інвентар, що був наданий Федерацією футболу України та Благодійним фондом «Розвиток футболу України» буде переданий у навчальні заклади, де навчаються учасники фестивалю.

 

 

 

You may also like...

Напишіть відгук