Свято Миколая для дітей в Будинку футболу

Щороку Благодійний фонд «Розвиток футболу України» спільно з Федерацією футболу України організовують Свято Миколая для дітей. Вчора, 19 грудня, Будинок футболу, який став резиденцією Святого Миколая, прийняв близько 150 наймолодших гостей серед яких – діти з інвалідністю, діти учасників АТО та діти зі сходу України.

миколай-1-min миколай-2-min миколай-3-min миколай-4-min

Для дітей організовано святкову програму з конкурсами, вікторинами та вітаннями від Святого Миколая.

Дітей привітали перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко, головні тренери юнацьких збірних України U-17 та U-19 Володимир Єзерський та Сергій Попов.

миколай-20-min

«Сьогодні резиденція Святого Миколая – у Будинку футболу, – відзначив Вадим Костюченко. – Передаю вам вітання від президента ФФУ Андрія Павелка та від головного тренера національної збірної України Андрія Шевченка. Тут завжди має лунати дитячий сміх, а атмосфера повинна бути сповненою радості від перемог наших футболістів. Ми очікуємо, що й ви будете займатися спортом, приносити радість своїм батькам та станете по-справжньому щасливими людьми. Будинок футболу – у вашому розпорядженні, а ви  – завжди бажані гості».

«Ми впевнені, що, ставши дорослими, ви обов’язково досягнете успіхів та будете радувати своїми досягненнями в різних сферах рідних та всю країну», — у свою чергу відзначив Володимир Єзерський.

Наприкінці свята усі зробили спільне фото та кожна дитина отримала подарунок.

миколай-8-min миколай-5-min миколай-10-min миколай-11-min миколай-15-min миколай-16-min миколай-17-min миколай-14-min

Свято для дітей організовано в рамках соціального проекту «Навколо футболу», який реалізується ФФУ спільно з БФ «Розвиток футболу України» та за підтримки УЄФА.

Висловлюємо подяку за співпрацю: ГО «Серця Кіборгів», ВГО «Легіон АТО», БО «З теплом у серці», ГО «Спілка учасників, ветеранів, інвалідів АТО та бойових дій», Національному військово-медичному клінічному центру «ГВКГ», Спілці інвалідів і ветеранів АТО на сході України, Луганській обласній молодіжній громадській організації інвалідів «Асоціація молодих інвалідів Східного Донбасу – Схід».

Відео:

https://www.facebook.com/UAroundFootball/videos/2231614707095927/?modal=admin_todo_tour

Фото Павла Кубанова

 

You may also like...

Напишіть відгук