Стартує новий проект «Кубок Довіри», що передбачає залучення офіцерів поліції до роботи з дітьми за концепцією «Спорт заради розвитку» задля превенції

У співпраці з Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Благодійний фонд «Розвиток футболу України» та у партнерстві з Національною поліцією України і Федерацією футболу України впроваджують соціальний проект  «Кубок Довіри».

Метою проекту є побудова довірчих відносин між дітьми та представниками правоохоронних органів за допомогою спорту, а також сприяння соціальній згуртованості дітей, забезпечення змістовного дозвілля, що в свою чергу сприятиме превенції.

Проект побудований на основі концепції «Спорт заради розвитку», глобальної ініціативи ЮНІСЕФ, що впроваджується по всьому світу та ставить за мету не перемогу, а участь, розвиток уміння працювати разом як команда, побудову довірчих відносин та взаємоповаги, виховання цінностей і ставлень, необхідних дітям, щоб повністю реалізувати свій потенціал.

До проекту буде залучено 160 полісменів з Львівської, Харківської, Донецької, Київської областей та м. Київ, котрі, використовуючи концепцію «Спорт заради розвитку», будуть працювати з дітьми. В жовтні-листопаді цього року полісмени пройдуть спеціалізовані тренінги та опісля зможуть сформувати футбольні команди із дітей, що не займаються професійно футболом. Діти матимуть змогу тренуватися разом із своїми наставниками-полісменами та візьмуть участь у регіональних змаганнях. А вже в березні 2019 року команди-переможці змагатимуться за «Кубок Довіри» у м. Київ.

Запрошуємо ЗМІ та інші зацікавлені організації до співпраці. Футбол об’єднує!

1920x1080ppi_UC (1)

You may also like...

Напишіть відгук