На НТК ім. В. Баннікова відбувся благодійний футбольний матч «Парламентський кубок-2019»

У четвертому розіграші Парламентського кубка зустрілися збірна народних депутатів та збірна журналістів України.

Головною метою цього проекту, що вже став доброю щорічною традицією, є збір коштів для допомоги дітям-переселенцям зі Сходу України та Криму. Його організаторами виступили Федерація футболу України, Українська Прем’єр-ліга, інформаційне агентство «Центр новин» та благодійний фонд «Розвиток футболу України».

60665447_1095346400658229_4586782307691528192_o 60904736_1095351110657758_3259784288224149504_o

Інформаційні партнери — «5 канал» та ТРК «Київ». Партнери матчу — «АТЛАС ІНТЕРНЕШНЛ КОМПАНІ» та клініка «Борис». Головний партнер збірної журналістів України — компанія Smart-Holding.

Благодійний матч відбувався під патронатом президента Федерації футболу України Андрія Павелка та за підтримки голови Федерації футболу Донецької області Максима Єфімова.

На поєдинку були присутні почесні гості — перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко, екс-гравець збірної України Василь Кардаш, директор «АТЛАС ІНТЕРНЕШНЛ КОМПАНІ» Тимур Самосудов.

На 7-й хвилині перший м’яч у ворота депутатів забив Вадим Дробашко. За 20 хвилин форвард збірної журналістів оформив дубль після передачі Олександа Кісткіна.

У другому таймі депутати посилили захист: надійно відбивали атаки журналістів Андрій Кожем’якін та Сергій Євтушок. Та після декількох замін на 58-й хвилині після пасу Сергія Шкапи м’яч забив Олександр Гапоненко. За дві хвилини депутати пішли в контратаку, Ярослав Москаленко успішно відпасував на Володимира Бондаренка, і той в один дотик відправив м’яч у ворота журналістів (3:1). Але наприкінці гри хет-трик оформив Вадим Дробашко.

Таким чином, збірна журналістів України перемогла збірну народних депутатів з рахунком 4:1.

Склади команд

Збірна народних депутатів: Андрій Кожем’якін (к), Ярослав Москаленко, Сергій Євтушок, Микола Паламарчук, Антон Кіссе, Іван Спориш, Олексій Рябчин, Іван Крулько, Павло Кишкар, Олександр Опанасенко, Богдан Матківський, Володимир Парасюк, Юрій Соловей, Тимур Самосудов, Володимир Бондаренко, Мар’ян Яськів, Володимир Крохмаль та ін. Тренер — Іван Яремчук.

Збірна журналістів України: Дмитро Дєнков (к) («Українська правда»), Василь Саф’янюк (ICTV), Сергій Шкапа (1+1), Віктор Медвідь («Прямий»), Олександр Скічко (ТРК «Україна»), Анатолій Анатоліч («Прямий»), Микола Топалов, Іван Узунов («Економічна правда»), Ярослав Твардовський («Динамоманія»), Вадим Дробашко (ІА «Центр новин»), Юрій Чміль («Еспресо ТВ»), Антон Уздемир, Артем Шевченко (речник міністра МВС), Олександр Гапоненко, Олександр Кісткін, Володимир Шемулянський, Олександр Сєрцов, Артем Гагарін (1+1) та ін. Тренер — Василь Кардаш. Президент команди — шеф-редактор ІА «Центр новин» Ольга Витак.

Нагороджували учасників перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко, асистент головного тренера молодіжної збірної України Василь Кардаш та організатор матчу, шеф-редактор ІА «Центр новин» Ольга Витак.

Перед врученням нагород Вадим Костюченко висловив подяку командам за участь у благодійному матчі: «Футбол насправді об’єднує між собою політиків, журналістів. І найголовніше, що цим традиційним матчем ми підтримуємо наших дітей-переселенців. Участь у такому поєдинку є частиною допомоги дітям, які потребують нашої підтримки. Діти — наша головна перемога!»