На Луганщині відкрито новий дитячий майданчик

14 грудня 2017 року в смт. Комишуваха Попаснянського району Луганської області облаштовано дитячо-спортивний майданчик, на якому діти зможуть займатися спортом, грати у футбол, баскетбол, теніс та кататися на каруселях.

Урочисто привітали дітей та відкрили майданчик представники Федерації футболу України, Інформаційного агентства «Центр новин», БФ «Розвиток футболу України», народні депутати Андрій Антонищак, Павло Кишкар (Збірна народних депутатів) та команда журналістів.

Кошти на облаштування дитячо-спортивного майданчика було зібрано під час проведення другого «Парламентського Кубку – 2017» серед команд Збірної народних депутатів та Збірної журналістів, який було організовано та проведено Федерацією футболу України, Інформаційним агентством «Центр новин» та БФ «Розвиток футболу України».

Окрім нового майданчика, усі діти отримали солодкі подарунки та школа – спортивний інвентар та футбольні м’ячі.

Також під час поїздки на Луганщину, київська делегація відвідала м.Попасну, де подарувала для дитячо-спортивної школи спортивне спорядження, футбольні м’ячі, солодкі подарунки.

На завершення у м.Сіверодонецьк відбулось нагородження команд ДЮСШ №3 «Олімпія», де юні футболісти отримали футбольні м’ячі та солодкі подарунки. Крім того, солодкі подарунки було передано для дітей Кремінської спецшколи-інтернат.

Також у Сіверодонецьку було зіграно товариський матч із футзалу між представниками київської делегації та місцевою командою.

Висловлюємо подяку усім, хто долучився до організації свята для дітей зі сходу України.

За матеріалами ІА “Центр новин”

You may also like...

Напишіть відгук