Коростишів прийняв фестиваль чемпіонів “Відкриті уроки футболу”

6 жовтня в Коростишеві відбувся фестиваль чемпіонів «Відкриті уроки футболу». Учасників фестивалю привітали голова Житомирської обласної асоціації футболу Руслан Павлюк, заступник голови ЖОАФ Володимир Дорошенко та виконавчий директор асоціації Руслан Маєвський.

«Цьогорічний фестиваль спрямований насамперед на психологічну підтримку наших дітей. Ми розуміємо, який зараз моральний та психологічний стан у цілому в державі. Саме через спорт ми хочемо підняти дітям настрій, відвернути їхню увагу від жахливих реалій сьогодення, від війни. Футбол — це одна зі складових, які можуть це зробити.

Велика кількість учасників відгукнулася на пропозицію взяти участь у заході. Останніми роками на території Коростишівської громади футбол відновлюється. З’явилися аматорські, дитячі та ветеранські команди. Маємо надію, що фестиваль чемпіонів дасть поштовх для позитивного настрою серед населення», — підкреслив голова обласної асоціації футболу Руслан Павлюк.

корост-ур-3-min

Проєкт Української асоціації футболу «Відкриті уроки футболу» (Open Fun Football Schools) за підтримки Дитячого фонду УЄФА та Асоціації крос-культурних проєктів (Данія) — це:

— психосоціальна підтримка дітей ВПО, дітей військових ЗСУ, дітей, постраждалих від війни;

— об’єднання і дружба дітей ВПО з місцевими дітьми, соціальна інтеграція;

— знання з безпеки в умовах війни;

— філософія масового футболу — радість від гри замість результату за всяку ціну;

— активізація місцевих громад через міжсекторні мережі (учителі, тренери, психологи, фахівці з безпеки, батьки, молодіжні лідери, місцева влада, меценати та ін.) тощо.

корост-ур-4-min корост-ур-2-min корост-ур-5-min

До проєкту було залучено 12 навчальних закладів регіону. Волонтери у 12-х секціях проводили з дітьми різноманітні вправи з м’ячем та естафети. Також до фестивалю були залучені фахівці ДСНС, які навчали юних учасників заходу, як вберегтися від небезпеки та поводитися в разі виникнення надзвичайної ситуації.

Весь інвентар, який використовувався під час «Відкритих уроків футболу» — м’ячі, манішки, фішки, конуси та навчальна література, — було розподілено між закладами освіти, які брали участь у фестивалі.

 

Джерело: УАФ

Фото: zhoff.org.ua

 

You may also like...