Футбольний турнір “Прикарпатське Різдво” об’єднав понад 1000 дітей!

З 9 по 11 січня в Івано-Франківську пройшов дитячий футбольний турнір “Прикарпатське Різдво”, який традиційно проводять під час зимових свят.

Цьогорічні змагання стали шостими і найбільш масштабними, адже згуртували рекордне число команд – 68 футбольних шкіл та клубів з одинадцяти регіонів України: Києва, Дніпра, Кропивницького, Одеси, Чернівців, Херсону, Вінниччини, Тернопільщини, Закарпаття, Львівщини та Прикарпаття. Загалом, за призи змагалася понад тисяча дітей у трьох вікових групах – 2004, 2005 та 2006 років народження. У складах команд були і діти, які постраждали від бойових дій на Донбасі та при анексії Криму.

Матчі відбувалися в манежі коледжу фізичного виховання, муніципальному фізкультурно-оздоровчому центрі, спортивному комплексі “Олімп” та залі ІФНТУНГ.

У підсумку переможцями турніру стали юні львів’яни (2006 р.н.) і івано-франківці (2005 і 2004 р.н.). Але найяскравіше характеризував стратегію турніру багатьма забутий олімпійський девіз – головне не перемога, а участь, де гра у футбол в першу чергу – це спілкування, дружба, допомога та взаєморозуміння. Те саме, що вчить нас бути справжніми, щирими та чесними людьми. По завершенню фінальних матчів відбулось нагородження переможців, призерів та лауреатів VI традиційного футбольного  турніру “Прикарпатське Різдво-2017”.

Організаторами турніру виступили дитячо-юнацький футбольний клуб “Юніор”, обласна федерація футболу, управління молоді та спорту Івано-Франківської ОДА та міська рада.

You may also like...

Напишіть відгук