Футбольний лютий на Івано-Франківщині

Івано-Франківська обласна федерація футболу разом з федерацією футболу м. Івано-Франківська, Асоціацією міні-футболу Івано-Франківської області і Департаментом освіти та науки міської ради протягом лютого продовжували на Прикарпатті підтримувати вимушено переселених дітей, дітей воїнів АТО, дітей з малозабезпечених і багатодітних сімей.

“Діти і війна. Техніки зцілення”. За такою програмою у Коломиї психологи працюють з особами, які мають статус внутрішньо переміщених. Троє фахівців пройшли спеціальний тренінг і тепер допомагають мешканцям Сходу подолати страхи війни. Наразі курс щотижня відвідують 11 дітей та близько 20 дорослих. Організатори на майбутнє планують залучати до таких зустрічей і дітей учасників воїнів АТО.

 

 

4-5 лютого в спортивному залі ЗОШ № 24 м. Івано-Франківська пройшли матчі фінального етапу обласних змагань з міні-футболу “Граємо за Україну разом!” серед юнаків 2003 року народження і молодші. Змагання проводились з метою пропаганди футболу та здорового способу життя, залучення дітей-переселенців з Донбасу до систематичних занять футболом та їх оздоровлення; об’єднання усіх, хто вболіває за український футбол, під гаслом “Граємо за Україну разом!”.

Футбольну естафету у юнаків перейняли дівчата. 18-19 лютого у спортивному залі ЗОШ № 25 відбулись обласні змагання з міні-футболу “Граємо за Україну разом!” серед дівчат 2002 року народження і молодші. У фінальному етапі турніру взяло участь 10 команд, у складі яких були діти воїнів АТО і переселенці з Донецької області.

 

3-5 та 10-12 лютого, у спортивному залі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувались матчі турніру з міні-футболу “Ніка-2017” серед дітей 2005 та 2008 років народження. Мета турніру – залучити дітей до здорового способу життя, підвищити рівень фізичної підготовки та загартованості. У турнірі за головний приз і нагороди боролись, як місцеві юні футболісти, так і їх однолітки з Києва, Кропивницького, Хмельницького, Тернополя, Білої Церкви, Львова, Чернівців, Мукачево, Тростянця. Упродовж шести днів команди, у складах яких були і діти, які постраждали від бойових дій на Донбасі та при анексії Криму, показували свою футбольну майстерність.

 

Виходить на фінішну пряму основний етап шкільного турніру з міні-футболу за “Кубок міського голови та НФК “Ураган”. У складах команд поруч із місцевими хлопчаками виборюють бажані залікові бали, щоб посісти якомога вище місце в турнірній таблиці, і діти-переселенці з Луганської, Донецької областей і АР Крим.

 

 

You may also like...

Напишіть відгук