Футбольне свято для дітей-переселенців та дітей військовослужбовців, учасників АТО

У п’ятницю, 23 грудня, в рамках проекту «Playaway, play everywhere», що реалізується під патронатом президента Федерації футболу України Андрія Павелка, в ігровому залі ЦСКА відбувся товариський футзальний матч між ФК «Чорне море» (Одеса) та ФК «Збройні сили України» (Київ).

Матч організовано з метою підтримки дітей військовослужбовців, учасників АТО та дітей зі сходу України.

Юні вболівальники отримали гарні емоції та новорічні подарунки: футбольні м’ячі, шарфи національної збірної, сувеніри та солодкі подарунки від Федерації футболу України,  Благодійного фонду «Розвиток футболу України» та Асоціації футзалу України.

Усіх учасників товариської зустрічі привітали президент Асоціації футзалу України Сергій Владико та представник Благодійного фонду «Розвиток футболу України» Ірина Макаревич.

«За підтримки президента Федерації футболу України Андрія Павелка спільно з Благодійним фондом «Розвиток футболу України» реалізується соціальний проект «Грай в гостях, грай всюди», що направлений на інтеграцію дітей переселенців. Дуже часто, дітям, що були змушені переїхати зі сходу України, складно знайти друзів на новому місці. Саме футбол допомагає дітям здружитися та є інструментом соціальної інтеграції та маленьким кроком на шляху до здорового способу життя, адже здорові діти – це наше майбутнє», – зазначила Ірина Макаревич.

 

You may also like...

Напишіть відгук