«Фестиваль чемпіонів» у День футболу

10 грудня у Всесвітній день футболу у Національному університеті фізичного виховання та спорту пройшов традиційний «Фестиваль чемпіонів». Цього разу у святі футболу, яке організовує ФФУ і у якому не буває переможців та переможених, взяли участь шість столичних команд, сформованих із дітей 2010 року народження.

Цього дня гостями Університету стали команди ДЮСШ-14, ДЮСШ «Чемпіон», ДЮСШ «Атлет», ФК «Троєщина», ФК «Оболонь» та «Переможець». Привітати маленьких футболістів прийшли перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко та технічний директор Федерації футболу України, легендарний у минулому гравець Олег Протасов.

Незважаючи на товариський та святковий статус змагань, у ході яких дітлахи не лише взяли участь у різноманітних майстер-класах, а й зіграли турнір – кожна команда провела по два матчі (два тайми по 10 хвилин кожен), на паркеті вирували дуже серйозні пристрасті. А батькам та уболівальникам точно не довелося нудьгувати.

Без подарунків цього дня не залишився ніхто. Всі учасники Фестивалю, головна мета якого – прищепити дітлахам любов до гри мільйонів та здорового способу життя, отримали комплекти футбольної форми збірної України від Федерації футболу України. Призи учасникам фестивалю вручили Вадим Костюченко та Олег Протасов.

«Вітаючи вас зі святом футболу, хочу в першу чергу передати вам особисті поздоровлення від президента Федерації футболу України Андрія Павелка та головного тренера національної збірної Андрія Шевченка, – відзначив у своєму вітальному слові перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко. – Бажаю вам не втрачати любові до футболу, постійно вдосконалюватися та розвиватися».

У свою чергу, Олег Протасов побажав юним футболістам завжди слухатися своїх тренерів, адже лише так можна досягти успіху. «Вітаю вас з Днем футболу та хочу сказати, що ви всі вже переможці. Бажаю, щоб ви досягли успіхів у справі, яку обрали. Кажуть, що футбол – проста гра, але вона не така проста, як здається. Футболу також потрібно вчитися. Ви маєте слухати своїх тренерів, як шкільних учителів. Лише в такому випадку можна досягти успіху», – сказав Олег Протасов.

Наостанок, Вадим Костюченко запросив учасників фестивалю 12 грудня відвідати урочисту презентацію логотипу фіналів жіночої та чоловічої Ліги чемпіонів УЄФА, які у травні 2018 року відбудуться у Києві, а також сфотографуватися з найпрестижнішими клубними трофеями Європи.

Інформацію та фото взято із офіційного сайту Федерації футболу України.

You may also like...

Напишіть відгук