17 березня відбудеться регіональний етап футбольного турніру “Кубок Довіри” серед команд Києва та області

У неділю, 17 березня,  у Києві відбудеться регіональний етап першого в Україні дитячого футбольного турніру «Кубок Довіри», що організований за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Благодійного фонду «Розвиток футболу України», Національної поліції України, Федерації футболу України та Міністерства освіти і науки України.

 

14 змішаних команд із столиці та Київської області змагатимуться за право потрапити до фіналу, що відбудеться вже 24 березня.  Протягом кількох місяців дівчата та юнаки тренувалися під керівництвом полісменів – інспекторів ювенальної превенції та патрульної поліції.

 

Запрошуємо представників ЗМІ висвітлити подію.

 

Програма заходів:

10.00 – 13.00              Змагання змішаних дитячих команд.

14.00 – 14.50              Змагання змішаних дитячих команд (1/4).

15.00 – 15.30              Товариський матч між командою національної поліції України та командою

працівників Федерації футболу України.

15.30 – 16.00             Фінальний матч і поєдинок за третє місце серед дитячих команд.

16.00 – 16.30              Церемонія нагородження учасників та переможця регіонального етапу   футбольного турніру «Кубок Довіри».

 

Де? м. Київ, вул. Антона Цедіка, 18 (ст.м. Шулявська), спортивний комплекс «Економіст».

 

 

Акредитація для ЗМІ: на місці за редакційними посвідченнями.        

 

Довідка: Благодійний фонд «Розвиток футболу України» у співпраці з Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Національною поліцією України, Федерацією футболу України, Міністерством освіти і науки України впроваджують соціальний проект  «Кубок Довіри».      

 

Мета проекту: налагодження довірчих відносин між дітьми та представниками правоохоронних органів за допомогою спорту, зокрема футболу, а також сприяння соціальній згуртованості дітей, забезпечення змістовного дозвілля, що в свою чергу сприятиме превенції.

Проект побудований на основі концепції «Спорт заради розвитку», глобальної ініціативи ЮНІСЕФ, що впроваджується по всьому світу та ставить за мету не перемогу, а розвиток уміння працювати в команді, побудову довірчих відносин та взаємоповаги, виховання цінностей і ставлень, необхідних дітям, щоб успішно реалізувати свій потенціал.

 

У листопаді 2018 року 38 полісменів, полісменок та курсантів міста Київ та області пройшли спеціалізовані тренінги із впровадження новітньої концепції «Спорт заради розвитку». Після навчання полісмени сформували змішані дитячі команди віком 13-14 років та провели з ними тренування.

 

В регіональному етапі 17 березня участь візьмуть 14 дитячих команд.  Фінал дитячого футбольного турніру «Кубок Довіри» відбудеться 24 березня в столиці. Окрім переможця регіонального етапу серед команд м. Київ та області за «Кубок Довіри» змагатимуться переможці регіональних етапів Львівської, Харківської та Донецької областей.

 

You may also like...