17 березня у Києві чотирнадцять команд боролися за право грати у фіналі футбольного турніру «Кубок Довіри»

У неділю, 17 березня,  у Києві пройшов регіональний етап першого в Україні дитячого футбольного турніру «Кубок Довіри», що організований за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Благодійного фонду «Розвиток футболу України», Національної поліції України, Федерації футболу України та Міністерства освіти і науки України.

У день змагань зустрілися 14 змішаних команд із столиці та Київської області, тренерами яких були інспектора ювенальної превенції та патрульної поліції.

У запеклій боротьбі та великим бажанням перемоги третє місце зайняла команда з Фастова.

Друге місце зайняла команда з Білої Церкви, поступившись команді «Арсенал» Баришівка, що боротиметься вже за «Кубок Довіри» у фіналі 24 березня.

Також у день змагань інспектора патрульної поліції та працівники Федерації футболу України зіграли в товариську гру, в якій команда полісменів поступилася з рахунком 3:1.

На урочистому нагородженні з теплими словами дітей привітали:

Анна Омельчук, керівник проектів з питань захисту дітей Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні,

Олена Косенко, старший інспектор з особливих доручень відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Київській області,

Віталій Масло, начальник управління фізичного виховання та спорту Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України,

Олесій Зіборов, заступник начальника відділу зв’язків з громадськістю Департаменту патрульної поліції,

Ірина Макаревич, координаторка проекту «Кубок Довіри», БФ «Розвиток футболу України».

Кожний учасник змагань отримав по футбольному м’ячу, а команди, що зайняли призові місця – медалі та кубки.

Напередодні змагань протягом кількох місяців дівчата та юнаки тренувалися під керівництвом полісменів – інспекторів ювенальної превенції та патрульної поліції. Діти відвідували заняття, які вели полісмени з великим задоволенням.

До формування своїх команд полісмени, які пройшли спеціалізовані тренінги за концепцією «Спорт заради розвитку», віднеслися з повною відповідальністю. Одними із таких тренерів – наставники команди «Троя» Сергій Безпальчук, поліцейський роти № 4 батальйону № 4 полку № 1 (з обслуговування правого берегу) Управління патрульної поліції у місті Києві Департаменту патрульної поліції старший сержант поліції та Олександра Пономар, інспектор роти №6 батальйону №2 полку №1 з (з обслуговування правого берегу) Управління патрульної поліції у місті Києві Департаменту патрульної поліції старший лейтенант поліції.

Полісмени першочергово звернулися до Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Деснянського району та керівництва школи, на базі якої проводилися заняття з питанням щодо інформування та залучення дітей до тренувань з футболу.

Хоча й не всі діти були знайомі між собою, за декілька тренувань вони вже були одною командою. «Сьогодні я можу розуміти, що ця команда, як одне ціле, грають, як одне ціле», – розповідає Сергій.

Діти сприйняли полісменів дуже позитивно, адже вони є шкільними офіцерами поліції. «Я пояснив їм нашу мету, пояснив чому я з ними і те, що я з ними не тільки до кінця турніру, але поки в них є бажання», – підсумував Сергій. Незважаючи на те, що команда «Троя» не здобула перемогу в регіональному етапі, діти разом із полісменом не припинять тренувань та з нетерпінням вже чекають наступного.

троя

Такий ж міцний командний дух всередині команди-переможця регіонального етапу «Арсенал» Баришівка сформувала старший інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Баришівського ВП капітан поліції Людмила Івасенко разом із напарником Юрієм Мойсієнко, інспектором з ювенальної превенції сектору превенції Баришівського ВП, майором поліції.

«Саме вона підбирала тактику команди», – розповідає про тренера – полісмена Людмилу Івасенко один із гравців команди, Святослав. Також хлопцеві подобається грати в одній команді із дівчатами, які виявили хист до гри у футбол. А ось дівчатка Катя та Ніколетта дуже переживали, адже не хотіли підвести команду та принести їй поразку.

Тренування команди «Арсенал Баришівка» полісмени проводили раз на тиждень. «Діти дуже хочуть тренуватися. Ми сподіваємося, що в майбутньому будуть проекти такого рівня. Ми завжди готові йти на співпрацю», – підсумовує Людмила.

Команда разом із тренерами з нетерпінням чекають на сонячну погоду, щоб перенести свої тренування на новий стадіон в смт. Баришівка.

2

 

 

 

 

 

You may also like...