Завершився шкільний турнір з міні-футболу на “Кубок міського голови та НФК “Ураган”!

21 березня відбувся довгоочікуваний фінал Шкільного турніру з міні-футболу на “Кубок міського голови та НФК “Ураган” в м. Івано-Франківськ. У складах команд поруч із місцевими хлопчаками змагались за нагороди і діти-переселенці з Луганської, Донецької областей та анексованого Криму.

У фіналі бронзової ліги боролися команда ЗШ № 2 та команда Угорницької ЗШ, перемогу здобула команда Угорницької ЗШ, у срібній лізі перемогу над командою ЗШ № 22 здобула команда ЗШ № 18. У золотій лізі вдруге поспіль змагалися команди СШ № 1 та ЗШ № 10. У наполегливій боротьбі перемогла команда ЗШ № 10.

Фінал турніру став підсумком не тільки спортивних досягнень, а й творчих, адже саме на урочистому закритті стали відомі імена переможців чотирьох конкурсів креативу. Кращими вболівальниками стали школярі Гімназії №2, кращими черлідерами – ЗШ №12. Також були відзначені й інші активні групи підтримки – ЗШ № 21, ЗШ № 26 та ЗШ № 13.

Урочисте закриття Шкільного турніру відзначилося феєрією емоцій та подарунків від партнерів та організаторів.