З такою підтримкою – на Євро – 2018!

8, 9 та 11 квітня у Києві команди національних збірних Хорватії, Чорногорії, Бельгії та України боролися за путівку на Євро-2018.

З трибун Палацу спорту всі три дні підтримували та вболівали за нашу збірну діти із родин ВПО, учасників АТО та діти соціально-незахищених верств населення.

В рамках соціального проекту підтримки дітей-переселенців «Play away, play everywhere», що перебуває під постійним патронатом Президента Федерації футболу України Андрія Павелка, хлопці та дівчата не лише вболівали за «синьо-жовтих» з трибун столичної арени, а й отримали можливість виводити гравців команд-учасниць на майданчик перед початком матчів.

Із шарфами національної збірної та іншою футбольною атрибутикою на трибунах вболівали разом діти-переселенці, що проживають у Києві, Київській області, м. Житомир. В останній день підтримати команду України прибуло пів сотні учнів із Волноваського, Нікольського та Мангушського районів Донецької області.

Команда України виправдала найщиріші сподівання дітлахів й дорослих та здобула перемогу й путівку на Євро 2018. Усі діти повернулися додому із незабутніми враженнями та подарунками від ФФУ та БФ «Розвиток футболу України».

Дякуємо усім волонтерам, які брали участь у запрошенні та організації дітей: БФ «Свої», ГО «Всеукраїнська Організація зі справ вимушених переселенців», БФ «Стрічка надії», КО Обухівської міської ради «Обухівський міський спортивний комплекс імені Мельника В.О.».

 

 

You may also like...

Напишіть відгук