«Відкриті уроки футболу» у Києві зібрали 220 школярів

13 вересня на київському стадіоні «Спартак» з нагоди проведення в Європі «Тижня масового футболу УЄФА-2016» відбулися «Відкриті уроки футболу». Масовий спортивний захід для школярів Києва ініціювала Федерація футболу України.

 

Віце-президент ФФУ та президент Федерації футболу Києва Ігор Кочетов на початку «Відкритих уроків футболу» зазначив, що подібні заходи стали вже традиційними: «Це урок для хлопців та дівчат, які люблять футбол. Головне, щоб граючи у футбол, ви навчилися командним діям, бути чесними, цілеспрямованими на футбольному полі, поважати суперника та, в першу чергу, стати справжніми громадянами нашої країни».

 

Вітання від імені президента Федерації футболу України Андрія Павелка присутнім передав директор ФФУ з організаційних питань Василь Заброда: «Любі друзі, сьогодні ви вивчаєте ази футбольної науки. Ці уроки футболу проходять по усіх містах нашої країни. Пройде не так багато років і ці перші уроки стануть вам у нагоді, ви зможете поповнити ряди юнацьких та національної команд України».

 

Цього дня «Відкриті уроки футболу» зібрали більш ніж 220 школярів з семи районів Києва. Поле стадіону «Спартак» було поділено на зони, де волонтери проводили з дітлахами різні вправи: володіння м’ячем, дриблінг, координацію, удари по воротам та короткі футбольні спаринги. Також одна з ігрових зон була виділена працівникам Національної поліції України, яка провели із школярами заняття з безпеки на вулицях міста.

 

Зазначимо, що з 10 по 16 вересня подібні заходи також будуть організовані регіональними федераціями футболу на місцях.

Інформацію взято із офіційного сайту Федерації футболу України.

openlesson1 openlesson2 openlesson3 openlesson4 openlesson5 openlesson6 openlesson7-1 openlesson9

You may also like...

Напишіть відгук