В Києві стартував «Фестиваль чемпіонів»

Федерація футболу України спільно з благодійним фондом «Розвиток футболу України» започаткували «Фестиваль чемпіонів» – дитячі футбольні змагання для команд футболістів 7-8 та 8-9 років.

Сьогодні, 15 червня, на території нещодавно відкритого навчально-тренувального комплексу міні-футбольних полів зі штучним покриттям НТК ім. В. Баннікова, стартував турнір, в якому взяли участь 22 команди з Києва та Київської області.

У церемонії відкриття дитячого футбольного свята взяли участь перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко, технічний директор ФФУ Олег Протасов, очільник об’єднання «Вірні Збірній» Андрій Мацола, почесний президент фонду «Розвиток футболу України» Володимир Бандуров, голова ради фонду Юрій Почотний, Євгенія Кривоніс, директор з розвитку компанії «Небесна Криниця», що є постачальником питної води Фестивалю, а також тренери юнацьких збірних команд України Сергій Попов, Василь Кардаш та Олег Кузнецов.

На офіційній частині відкриття турніру Вадим Костюченко передав вітання маленьким чемпіонам від президента ФФУ Андрія Павелка та головного тренера Національної збірної України з футболу Андрія Шевченка. Також діти отримали запрошення відвідати відкрите тренування «синьо-жовтих», що вже відбудеться восени.

В рамках проекту “Play away, play everywhere” усі діти отримали футбольні м’ячі. Також учасники фестивалю взяли участь у майстер-класах та різноманітних конкурсах у яких демонстрували свої футбольні навички. Але найголовнішим у фестивалі чемпіонів є те, що спортивний результат не матиме значення – переможцями буде визнано усіх учасників!

Фотографії взято із офіційного сайту ФФУ.

 

 

 

You may also like...

Напишіть відгук