В Івано-Франківську відбувся дитячий фестиваль “Play away, Play everywhere – Грай в гостях, грай всюди”

Протягом п’яти днів на стадіоні “Юність” 168 учнів навчальних закладів міста брали участь у фестивалі “Play away, Play everywhere – Грай в гостях, грай всюди”. Серед учасників – діти-переселенці з Луганської, Донецької областей, АР Крим, а також діти учасників АТО.

Кожен день фестивалю розпочинався з динамічної розминки. Потім для дітей інструктори проводили різноманітні розважальні футбольні ігри, змагання, конкурси та інші спортивні заходи за принципом – “Спорт для всіх”. Футбольне поле було розділене на окремі сектори, у кожному з яких працював тренер з асистентом. Діти, об’єднані в команди, рухалися із сектора в сектор, де їм пропонували виконати ту чи іншу вправу або залучали до гри.

Опікувалися дітьми не лише вчителі та тренери, але й представники поліції, шкільні психологи, поряд був черговий медичний працівник. Діти з радістю брали участь у конкурсах, іграх та виконували різні вправи за командами своїх наставників. Хороший настрій футбольного свята підкріплювався музичним супроводом.

На спортивне свято завітали тренер місцевого професіонального футбольного клубу “Тепловик” Володимир Ковалюк та гравці команди. Вони ділилися з дітьми секретами футболу, знайомили з вправами, які допомагають розвинути влучність, швидкість та витривалість.

Співробітники управління превентивної діяльності Головного Управління Національної поліції в Івано-Франківській області проводили з учасниками заходу профілактичні бесіди. Спочатку діти дізнавалися про особливості роботи правоохоронців. А потім наставники у погонах пропагували серед дітей здоровий спосіб життя, ввічливе ставлення один до одного, недопустимість вчинення будь-яких кримінальних чи адміністративних правопорушень.

По завершенню фестивалю відбулась урочиста церемонія, у якій взяли участь представники Івано-Франківської обласної федерації футболу, федерації футболу м. Івано-Франківська, Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради, відділення НОК України в Івано-Франківській області та правоохоронці.

Кожна дитина та учителі фізичної культури отримали на згадку футболку і пам’ятну медаль, навчальні заклади – пам’ятні дипломи, підручники “Фізичне виховання учнів 1–11 класів у процесі занять футболом”, футбольні м’ячі та інший спортивний інвентар, наданий учасникам фестивалю Федерацією футболу України і Благодійним фондом “Розвиток футболу України”.

You may also like...

Напишіть відгук