У Києві відбудеться фінал першого в Україні дитячого футбольного турніру «Кубок Довіри»

У Києві відбудеться фінал першого в Україні дитячого футбольного турніру «Кубок Довіри» та товариський матч між змішаними командами журналістів, працівників Федерації футболу України та Національної поліції України

У неділю, 24 березня, у Києві відбудеться фінал першого в Україні дитячого футбольного турніру «Кубок Довіри», що організований за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Благодійного фонду «Розвиток футболу України», Національної поліції України, Федерації футболу України та Міністерства освіти і науки України.

Участь у проекті «Кубок Довіри» взяли 59 змішаних дитячих команд із Львівської, Харківської, Донецької, Київської областей та м. Київ. Протягом кількох місяців понад 600 дівчат та юнаків тренувалися під керівництвом полісменів – інспекторів ювенальної превенції та патрульної поліції.

У фінал вийшли 4 команди, що представлятимуть свій регіон: команда «Авіатор» (м. Городок Львівської області), команда «Маріуполь Юнайтед» (м. Маріуполь Донецької області), команда Гімназії № 86 м. Харків (м. Харків), команда «Арсенал» Баришівка (смт. Баришівка Київської області). Окрім дитячих змагань, в програмі запланована товариська гра між змішаними командами журналістів, працівників Федерації футболу України та Національної поліції України.

Запрошуємо представників ЗМІ висвітлити фінал футбольного турніру «Кубок Довіри», що відбудеться 24 березня 2019 року, за адресою: вул. Антона Цедіка (Ежена Потьє), 18, спортивний комплекс «Економіст».

Програма заходів:

09.45 – 10.00 Шикування
10.00 – 13.00 Змагання між дитячими змішаними командами (4 команди)
13.00 – 13.30 Товариський матч між змішаними командами журналістів, працівників Федерації футболу України та Національної поліції України
13.30 – 14.00 Церемонія нагородження

 

Довідка: Благодійний фонд «Розвиток футболу України» у співпраці з Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Національною поліцією України, Федерацією футболу України, Міністерством освіти і науки України впроваджують соціальний проект «Кубок Довіри».      

 Мета проекту: налагодження довірчих відносин між дітьми та представниками правоохоронних органів за допомогою спорту, зокрема футболу, а також сприяння соціальній згуртованості дітей, забезпечення змістовного дозвілля, що в свою чергу сприятиме превенції.

Проект побудований на основі концепції «Спорт заради розвитку», глобальної ініціативи ЮНІСЕФ, що впроваджується по всьому світу та ставить за мету не перемогу, а розвиток уміння працювати в команді, побудову довірчих відносин та взаємоповаги, виховання цінностей і ставлень, необхідних дітям, щоб успішно реалізувати свій потенціал.

 

 

You may also like...