Семінар «Відкриті уроки футболу» у Дергачівському районі

01 листопада 2016 року в  Дергачівському районі  Харківської області проведено семінар «Відкриті уроки футболу» за участю організатора проекту Кетрін Готфредсен (Нідерланди), першого віце-президента Асоціації аматорського футболу України Каденка Олександра Валентиновича, заступника директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Ігнатьєва Володимира Васильовича та виконуючого обов’язки начальника Харківського обласного відділення (філії) Комітету з фізичної культури і спорту Міністерства освіти і науки України Кривенцової Олени Миколаївни, начальника відділу освіти Дергачівської районної державної адміністрації Колесникової Оксани Володимирівни.

Семінар розпочато бесідою за круглим столом у відділі освіти Дергачівської районної державної адміністрації та продовжено зустріччю  регіональних координаторів, волонтерів проекту, дітей та їх батьків у Дергачівській міській раді. У семінарі також взяли участь працівники місцевих управлінь внутрішніх справ Дергачівського району. Продовжено роботу вже у Дергачівському НВК «ЗШ–ДЗ».

Нагадуємо, що одним із проектів, що спрямований на підтримку дітей-переселенців, є проведення фестивалів «Відкриті уроки футболу». Наразі організація таких спортивних заходів триває в трьох областях — Запорізькій, Дніпропетровській та Харківській. Допомога надана StreetfootballworldGmbH в рамках проекту «Психосоціальна підтримка та робота з конфліктами», що є однією з Ініціатив інфраструктурної програми для України Німецького уряду та виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZGmbH).

You may also like...

Напишіть відгук