Проект «Мільйон на стадіон»: перший етап — за полтавцями

Федерація футболу України спільно із Всеукраїнською національною федерацією дворового футболу та БФ «Розвиток футболу України» провела фінальні змагання першого етапу Всеукраїнського турніру з дворового футболу серед команд, складених із дітей 2003—2006 років народження.

У фіналі, який відбувся 24 травня на стадіоні ім. В. Баннікова, взяли участь вісім команд, які перемогли у своїх областях у відбірних матчах. Ними стали: «Блискавка» (Чернігівська обл.), команда Суворовського району (Одеська обл.), «Каскад» (Київська обл.), «Сартана» (Донецька обл.), «Молодь» (Полтавська обл.), «Сєвєродонецьк» (Луганська обл.), «Гімназія 86» (Харківська обл.), «Легіон 21» (Житомирська обл.).

У церемонії відкриття дитячого футбольного свята взяли участь почесні гості, серед яких були перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко та президент Всеукраїнської національної федерації дворового футболу Ілля Кива.

Звернувшись до дітлахів, їхніх батьків та рідних і тренерів, Вадим Костюченко передав вітання від президента ФФУ Андрія Павелка та головного тренера національної команди України Андрія Шевченка, запросив майбутніх чемпіонів відвідати матчі збірної України та побажав перемог у майбутньому.

У свою чергу голова Всеукраїнської національної федерації дворового футболу Ілля Кива, відкриваючи турнір, сказав напутні слова учасникам і подякував усім, хто долучився до організації даного чемпіонату, а саме — міністерству молоді та спорту,  міністерству освіти, національній поліції.

На церемонії нагородження, в якій брали участь Ілля Кива, а також начальник Управління ювенальної превенції Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України Лариса Зуб.

Усі учасники отримали футбольні м’ячі, пам’ятні дипломи, футболки та кепки збірної України та квитки на фінал жіночої Ліги чемпіонів. Переможці, які посіли призові місця, були нагороджені дипломами, кубками та медалями.

Третє місце у змаганнях посіла команда Суворовського району, друге виборов «Каскад», а переможцями стали гравці «Молоді». Кращим гравцем турніру було визнано Микиту Корінмана з команди Суворовського району, приз кращому захиснику отримав Юрій Зомула («Каскад»), а кращим воротарем став Володимир Дрозд («Молодь»).

Другий етап чемпіонату стартує 23 серпня — в День українського прапора. Його переможець отримає один мільйон гривень на благоустрій у своєму місті в рамках проекту «Мільйон на стадіон».

Джерело: офіційний сайт ФФУ