Переможців та призерів чемпіонату з дворового футболу нагородили у штаб-квартирі ФФУ

У вівторок, 26 грудня у Будинку футболу відбулося нагородження переможців та призерів чемпіонату з дворового футболу 2017 року.

В урочистій церемонії нагородження лауреатів змагань взяли участь перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко, голова Комітету національних збірних команд Мирон Маркевич, технічний директор Федерації футболу України Олег Протасов та президент Федерації дворового футболу Олександр Онищенко.

«Перш за все, хочу передати вітання від президента ФФУ Андрія Павелка та головного тренера національної збірної Андрія Шевченка. Принагідно усіх вас запрошую на відкриті тренування головної команди країни. У нас великі плани на наступний рік: в Києві буде відкрито більше 60-ти міні-майданчиків. Крім того, з’являться і повноцінні арени в багатьох районах столиці. Футбол у кожен двір — така мета Федерації футболу України», — відзначив у своєму вітальному слові Вадим Костюченко.

Відомий у минулому футболіст, а нині — технічний директор ФФУ Олег Протасов, грою та голами якого переможці та призери чемпіонату з дворового футболу змогли насолодитися, переглянувши відеонарізку, пригадав, у яких умовах розпочинав свою кар’єру гравця. «Ми щойно побачили багато красивих голів, які я забив, виступаючи на високому рівні. Утім, найпам’ятнішими для мене були м’ячі, забиті у матчах у дворі. Саме у таких умовах починали свою кар’єру гравці мого покоління. У вас нині більше можливостей розвиватися, тому користуйтеся ними», — порадив технічний директор Федерації футболу України.

Голова Комітету національних збірних команд ФФУ Мирон Маркевич побажав юним гравцям не втрачати пристрасті до гри мільйонів. «Федерація футболу України має великі плани щодо будівництва якісної інфраструктури. Зараз у вас є гарний приклад, тому необхідно працювати і бажати ставати кращими», — сказав Мирон Маркевич.

Призери та переможці чемпіонату та Кубку визначилися у двох вікових групах:

14—15 років

3-є місце — ФК «Райдужний»

2-е місце — ФК «Вікінги»

1-е місце — ФК «Самураї»

Переможець Кубку — ФК «Райдужний»

16—17 років

3-є місце — ФК «Титан»

2-е місце — ФК «Воскресенка сіті»

1-е місце — ФК «Ізумруд»

Переможець Кубку – ФК «Арсенал»

Кращими гравцями та воротарями чемпіонату з дворового футболу 2017 року було визнано:

14—15 років

Кращий гравець — Артем Кухтицький

Кращий воротар — Дмитро Рафалович

16—17 років

Кращий гравець — Андрій Мельник

Кращий воротар — Семен Зуєнков

 

А на завершення зустрічі гравці дворових команд отримали футбольні м’ячі від Благодійного фонду «Розвиток футболу України».

 

Джерело: офіційний сайт ФФУ.

You may also like...

Напишіть відгук