Новий рік в Харківській області розпочався із спортивних заходів з елементами фестивалю “Грай в гостях, грай всюди”

04 січня на базі Дергачівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів – Дошкільний заклад» Дергачівської районної ради Харківської області проведено спортивний захід в рамках Всеукраїнського соціального проекту «Грай в гостях, грай всюди» з використанням спортивного інвентарю та спортивної форми проекту. У даному заході  взяли участь діти 3-4-класів навчальних закладів Дергачівського району у кількості 96 учнів, із них 43-діти-переселенці, зокрема учні: Малоданилівського ліцею Дергачівської районної ради Харківської області, Великопроходівського  навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів-дошкільний заклад» Дергачівської районної ради Харківської області, Дергачівського ліцею №2  Дергачівської районної ради Харківської області.

24 січня у Мереф’янському медичному ліцеї  відбувся майстер-клас за участю переможців чемпіонату України серед  жіночих команд збірної команди з футболу «Жітлобуд-2».

Учасники фестивалю «Грай в гостях, грай всюди»  під час майстер-класу оволоділи прийомами гри, обговорили правила поведінки на стадіоні під час футбольного матчу та дізналися про фанатський футбольний рух в Україні. За допомогою спортивного інвентарю, отриманого в рамках проекту «Грай в гостях, грай всюди», діти показали свої навички  та уміння у різних футбольних естафетах.

Вже наступного дня в цьому ж медичному ліцеї проведено спортивно-розважальне свято «Ми зі спортом дружимо». Вчителі-волонтери  провели  цікаві естафети для учнів 2-х класів в рамках проекту «Грай в гостях, грай всюди», вікторини та конкурси.

У січні 2017 року в багатьох загальноосвітніх навчальних закладах Харківської області, де працюють волонтери проекту,  пройшли позашкільні заходи, на яких використовувались елементи фестивалю «Грай в гостях, грай всюди», спортивна форма та інвентар проекту, участь в яких  взяли 50%  дітей-переселенців.

.

 

 

You may also like...

Напишіть відгук