Новорічне свято для дітей

Вчора, 27 грудня 2017 року, в Будинку футболу зібралося близько 150 дітей, батьки яких захищали і продовжують захищати кордони нашої держави.

Діти поринули в новорічну казку, вправлялися на кмітливість у вікторині від Діда Мороза, брали участь в конкурсах та переглядали мультфільм.

«Сьогодні під цим дахом зібралися справжні юні футбольні вболівальники. Від імені президента ФФУ Андрія Павелка та головного тренера національної збірної команди України Андрія Шевченка запрошую усіх на відкрите тренування збірної у 2018 році, аби ви на власні очі могли побачити зірок українського футболу. Також запрошую усіх охочих, хто планує пов’язати своє життя з футболом, спробувати свої сили на нещодавно побудованих Федерацією сучасних майданчиках», – сказав перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко, привітавши дітей із святами та побажавши їм яскравого святкового вечора та гарного настрою у наступному році.

Усі діти отримали подарунки від БФ “Розвиток футболу України” та ФФУ – футбольні м’ячі, шарфи вболівальника національної збірної України та солодощі!

Фото: прес служба ФФУ

You may also like...

Напишіть відгук