На Рівненщині відкрито новий міні-футбольний майданчик

Черговим місцем відкриття міні-футбольного майданчика зі штучним покриттям, побудованого за участі Федерації футболу України в рамках державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України» та за сприяння Благодійного фонду “Ровиток футболу України”, стало село Смига Рівненської області.

В урочистому відкритті сучасного футбольного об’єкта взяли участь перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко, керівник апарату СБУ Ігор Гуськов, тренери збірних України Василь Кардаш, Сергій Попов, Володимир Єзерський, директор школи Світлана Лущан, народний депутат України Олександр Дехтярчук.

«Відкриття майданчика зі штучним покриттям — це велике свято для спортивної громади, — звернувся до юних футболістів Смиги перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко. — Наше завдання — привернути увагу молоді до активного способу життя та змістовного дозвілля. Важливо, щоб новий майданчик став для дітей місцем, де вони б залюбки та з користю проводили своє дозвілля, відточували майстерність не тільки на уроках фізичної культури, а й після занять у школі. Завдяки спільним зусиллям Федерації футболу України, влади й громади, школярі та молодь Смиги у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом на майданчику, тим самим зміцнюючи своє здоров’я».

Після вітальних слів та урочистостей нове поле випробували юні спортсмени чотирьох місцевих команд, які взяли участь у «Кубку надій» серед дітей 2008-2009 р.н. За почесний трофей змагалися «Смига», «Зоря» та «Вараш» із однойменних населених пунктів, а також «Кристал» із міста Дубно. У вирішальному матчі турніру «Зоря» перемогла господарів турніру (5:3), у грі за третє місце перемога дісталася «Варашу» (3:0).

Після завершення матчів відбулося урочисте нагородження команд-учасниць. Усі отримали грамоти, футбольні м’ячі, призери турніру — відповідні медалі, а переможець — чудовий кубок. Приємним сюрпризом для юних футболістів також став майстер-клас від тренерів збірних України.