“Кубок Картіасу 2017” об’єднав понад 110 учасників з 11 міст України!

3 червня в Києві пройшов Всеукраїнський чемпіонат з вуличного футболу для молоді «Кубок Карітасу 2017», який об’єднав понад 110 учасників з 11 міст України. До змагань у цьогорічному чемпіонаті зголосились команди з Києва, Львова, Одеси, Хмельницького, Коломиї, Дніпра, Запоріжжя, Кремінної (Луганська область), Старобільська, Кам’янського та Мелітополя.

Офіційне відкриття чемпіонату відбулося у Будинку футболу. В урочистій атмосфері дітей привітали заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема, технічний директор Федерації футболу України Олег Протасов та директор Міжнародного благодійного фонду «Карітас Україна» Андрій Васькович.

«Кубок Карітасу» здобула команда із міста Броди, що на Львівщині, друге місце – команда із Кремінної Луганської області, а третє місце зайняла команда із столиці.

Нагороджували переможців представник Благодійного фонду «Розвиток футболу України» Ірина Макаревич та представник МБФ «Карітас Україна» Ірина Пухняк.

Окрім кубків та медалей переможці ще й отримали м’ячі з автографами ФК «Динамо» (Київ) та дипломи з автографом легенди українського футболу Олега Протасова.

Усі учасники отримали подарунки та м’ячі від Федерації футболу України та Благодійного фонду «Розвиток футболу України».

You may also like...

Напишіть відгук