Футбол об’єднує!

На початку жовтня в Івано-Франківську відбувся футбольний фестиваль “Play Away, Play Everywhere – Грай в гостях, грай всюди”, у якому взяли участь учні навчальних закладів міста, серед яких були діти-переселенці з Луганської, Донецької областей, АР Крим, а також діти учасників АТО.

Івано-Франківська обласна федерація футболу разом з федерацією футболу м.Івано-Франківська і Департаментом освіти та науки міської ради протягом жовтня продовжували на Прикарпатті підтримувати вимушено переселених осіб, зокрема дітей з конфліктних територій України, і привертати увагу до проблем дітей-переселенців, дітей з малозабезпечених і багатодітних сімей.

11 жовтня на території Івано-Франківської ЗОШ №11 було урочисто відкрито сучасний футбольний майданчик зі штучним покриттям. Перший матч зіграли збірна команда учнів школи та збірна команда виконавчого комітету і депутатів міської ради. І хоча завершився він нищівною поразкою меценатів, розійшлися всі дружно, потискаючи руки один одному. А далі випробувати малу футбольну арену на майданчик вийшли шкільні команди, у складі яких були діти-переселенці з зони АТО.

19-20 жовтня в спортивному залі Івано-Франківської ЗОШ №22 відбувся турнір з міні-футболу присвячений пам’яті випускника школи, загиблого воїна АТО Андрія Прищеп’юка. За перехідний кубок змагались команди ЗОШ №1, ЗОШ №10, ЗОШ №16, ЗОШ №19, ЗОШ №22, ЗОШ №25, гімназії №3, у складі яких були діти воїнів АТО і діти переселенці з Донбасу. Турнір проводився за підтримки Благодійного фонду “Крок до милосердя”, Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міськради, Державної податкової  інспекції  в м. Івано-Франківську. І-е місце, перехідний кубок та “золоті” медалі здобула команда ЗОШ №10. Кожна з команд, які брали участь у турнірі, була нагороджена грамотою та футбольними м’ячами.

25 жовтня НФК “Ураган” відсвяткував у Франківську свій 14-й день народження. В Академії НФК “Ураган” тренуються діти від 4 років до 21. Загалом є 17 груп, а вихованців – майже дві сотні, серед яких чимало дітей з багатодітних, малозабезпечених сімей, дітей воїнів АТО і дітей-переселенців.

28 жовтня івано-франківцям випала честь зустрічати у рідному місті потяг єднання України, яким мандрують жителі Луганської та Донецької областей. У складі делегації (170 осіб) потягу Єднання України “Труханівська Січ” учасники проведення антитерористичної операції 2014-2016 років на Сході України,  воїни ЗС України, добровольці, волонтери, представники чисельних громадських організацій, студенти, молодь, представники Генерального штабу Збройних Сил України, Міністерства освіти та науки України та інших державних та місцевих органів влади.

Після молебня в Меморіальному сквері, гості з Донбасу побували на екскурсії в Центрі патріотичного виховання учнівської молоді імені Степана Бандери, ознайомились з роботою міського дитячо-юнацького пластового центру та зустрілись з вихованцями цього позашкільного навчального закладу. Після цього їх зустрічали загальноосвітні школи міста, де вони мали змогу поспілкуватись з вчителями та учнями, взяти участь у проведенні майстер-класів.

You may also like...

Напишіть відгук