Фестиваль «Грай в гостях, грай всюди» зібрав дітлахів п’ятнадцяти столичних шкіл

Під патронатом Президента Федерації футболу України Андрія Павелка в Києві пройшов фестиваль «Грай в гостях, грай всюди» в рамках соціального проекту підтримки дітей-переселенців «Play away, play everywhere».

06 квітня в Палаці спорту зібралося близько сотні дітей з п’ятнадцяти столичних шкіл для участі у футбольному святі серед яких були діти, що змушені були переїхати зі сходу України та анексованого Криму.

Символічно, що фестиваль провели в Міжнародний день спорту заради розвитку та миру. Адже футбол – це гра, яка об’єднує мільйони дорослих та малих вболівальників у цілому світі.

Під час урочистого відкриття фестивалю дітей привітали та побажали успіху на шляху до великого футболу представник БФ “Розвиток футболу України” Ірина Макаревич та директор Департаменту організаційної та кадрової роботи Федерації футболу України, заступник голови Комітету масового футболу Федерації футболу України, член Комісії УЄФА з масового футболу Євген Столітенко.

На фестивалі юні спортсмени мали можливість поєднувати різноманітні ігри з м’ячами, освоювати елементи техніки гри у футбол. З дітьми постійно працювали досвідчені тренери, а з трибун вболівали батьки та молодші дітлахи.

Всі учасники фестивалю отримали футболки від Федерації футболу України та Благодійного фонду «Розвиток футболу України», а їх школи – м’ячі та спортивний інвентар.

Футбольний фестиваль пройшов в Палаці спорту напередодні відкритого тренування нашої збірної, що готується до відбіркового раунду ЧЄ з футзалу 2018. Як справжні юні футболісти діти висловили свою підтримку збірній Україні з футзалу. «Ми вболіваємо за нашу збірну на основному раунді до ЧЄ з футзалу 2018! Запрошуємо усіх в Палац спорту!» – такими дитячими словами завершився фестиваль!

Вже на цих вихідних стартує відбірковий етап до ЧЄ з футзалу 2018. Завдяки Президенту Федерації футболу України Андрію Павелку та Асоціації футзалу України діти-переселенці всі три дня відбіркового раунду будуть не лише вболівати з трибун Палацу спорту за нашу збірну, а й виводити гравців на поле.

Нагадуємо, що такі фестивалі та інші спортивні активності проходять в усіх регіонах України в рамках соціального проекту «PLAY AWAY, PLAY EVERYWHERE», що реалізується Федерацією футболу України спільно з Благодійним фондом «Розвиток футболу України» в рамках угоди з Дитячим фондом УЄФА «UEFA Foundation for Children». В столиці такий фестиваль організувала Федерація футболу м. Києва.

 

 

 

You may also like...

Напишіть відгук