Фестиваль чемпіонів – це інвестиція в розвиток вітчизняного футболу

В Києві стартував перший «Фестиваль чемпіонів» – футбольний турнір, в якому бере участь більше 300 дітей 6-7-річного віку. Співорганізатор змагань, голова правління фонду «Розвиток футболу України» Юрій Почотний розповів сайту ffu.ua про основні завдання турніру.

«Це новий проект, який Федерація футболу України започаткувала спільно з нашим фондом. «Фестиваль чемпіонів» триватиме кілька днів, а його основними учасниками будуть найменші футболісти – малеча 6-7 років з різних регіонів країни. Це унікальна і дуже важлива спортивно-виховна ініціатива.

По-перше, цей проект допомагає охопити змаганнями з футболу найменші вікові категорії юних спортсменів. До цього часу участь в турнірах, зокрема «Шкіряний м’яч», брали участь спортсмени лише переважно середнього та старшого шкільного віку. По-друге, головною метою цих змагань є не результат, а участь. Для нас важлива не кількість голів, які заб’ють дітки, а їх емоції, спілкування, взаємодія з ровесниками та яскрава атмосфера фестивалю. Переможцями турніру стануть всі його учасники, а це більше 300 юних футболістів. Всі вони отримають медалі переможців та подарунки.

Такі змагання – гарна нагода, щоб популяризувати футбол не тільки серед вихованців спортивних секцій, а й серед дітей, які проводять матчі на звичайних подвір’ях. У програмі фестивалю передбачені майстер-класи від легенд українського футболу, зустрічі з тренерами молодіжних та юнацьких збірних, конкурси та, власне, змагання. Фестиваль стане регулярним футбольним святом, яке ми будемо проводити щорічно. Проект стане стартовим майданчиком для знайомства з футболом для сотень і тисяч дітей з усієї України. «Фестиваль чемпіонів» – це інвестиція в розвиток вітчизняного футболу».

Інформацію та фото  взято із офіційного сайту ФФУ.

You may also like...

Напишіть відгук