Дитячий футбольний турнір «Кубок регіонів»

30 серпня 2016 року на стадіоні «Колос» у місті Бориспіль відбувся фінальний матч «Кубку регіонів ФФУ», в якому зустрічалися дві найсильніші аматорські команди країни – з Львівської та Кіровоградської областей. Цей турнір, ініційований президентом Федерації футболу України Андрієм Павелком, вперше проводився на теренах України з метою активізації роботи з розвитку масового аматорського футболу.

Окрім фінального матчу «Кубок регіонів ФФУ» проведено дитячий футбольний турнір «Кубок регіонів» в рамках соціального проекту «Play away, play everywhere. Грай в гостях, грай всюди» задля соціальної мети: привернути увагу до проблеми дітей-переселенців, сприяти їх соціальній інтеграції, заохоченню до здорового способу життя та заняття спортом, зокрема футболом. Учасники дитячого турніру отримали цінні подарунки, спортивну атрибутику та футбольні м’ячі від Благодійного фонду «Розвиток футболу України» та Федерації футболу України для подальшого заохочення до здорового способу життя та заняття спортом.

По завершенню заходу відбулася урочиста церемонія нагородження команд-фіналістів турніру та дітей – учасників футбольних змагань. В нагородженні взяли участь президент ФФУ Андрій Павелко, перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко, віце-президент Василь Орлецький, голова Комітету національних збірних Мирон Маркевич та міський голова Борисполя Анатолій Федорчук.

PKU_6449 PKU_6450 PKU_6451 PKU_6454 PKU_6458 PKU_6459 PKU_6483 PKU_6517 PKU_6527 PKU_6563 PKU_6581

Більше фото у розділі “Фото та відео”

 

 

You may also like...

Напишіть відгук