Два дитячі будинки-інтернати представлять Україну на міжнародному турнірі Seni Cup 2018 у Польщі

24-25 травня в Києві відбувся турнір Міжнародної Футбольної Ліги серед вихованців психоневрологічних та дитячих будинків-інтернатів Seni Cup 2018. В цьому році 12 футбольних команд з 10 областей України приїхали для того, щоб позмагатися за національну першість.

У захопливій боротьбі за можливість представляти Україну на міжнародному фіналі у Польщі перше місце посіла команда Стрижавського дитячого будинку-інтернату з Вінницької області. Друге місце отримали футболісти Шевченківського дитячого будинку-інтернату з Харківської області. Почесне третє місце посіла збірна Тетерівського дитячого будинку-інтернату з Житомирської області.

У цьогорічному турнірі команди, що посіли перше та третє місце, представлять Україну на міжнародному фіналі Seni Cup у Польщі. В місті Торунь у липні зустрінуться збірні більше ніж з 10 європейських країн, які поборються за звання чемпіона турніру.

Асоціація футболу інвалідів України та Федерація футболу України подарували переможцям турніру комплекти форми для фіналу у Польщі, футбольні м’ячі командам та пам’ятні призи усім учасникам. Цьогорічний турнір був підтриманий в рамках соціального проекту «Навколо футболу», який реалізується Федерацією футболу України спільно з БФ «Розвиток футболу України» та в партнерстві з Асоціацією футболу інвалідів України.

Нагадаємо, що турнір Seni Cup заснований у 2000 році в Польщі. У 2003 році ініціатором проведення турніру в Україні стала компанія «Белла-Трейд» – офіційний імпортер продукції ТМ Seni в Україні. Футбольні змагання проходять в Німеччині, Чехії, Словаччині, Угорщині, Польщі, Білорусі, Росії, Литві, Латвії, Казахстані, Україні і на непостійній основі в Румунії, Австрії та Монголії.