Діти-переселенці відвідали Суперкубок України

15 липня одеський стадіон «Чорноморець» зібрав близько сотні юних вболівальників, які ще декілька років тому жили в Донецькій та Луганській областях, в АР Крим, а зараз разом із батьками мешкають в Одесі та Херсоні.

День для дітей розпочався із екскурсії  до Музею історії футболу. Спершу  команди дітей змагалися у футбольній вікторині, а опісля великою несподіванкою для дітей стала зустріч з Національною збірною України з футболу серед ветеранів, яка разом із тренером Анатолієм Дем’яненком привітала дітей на Алеї кубків.

Про історію відновлення музею та його експонати розповів сам засновник та керівник – Еммануїл Ганєв. Діти відвідали два зали: в першому ознайомились із історією становлення професійного одеського футболу, починаючи з 1878 року до сьогоднішнього дня, а в другому залі ознайомились із історією світового футболу, із колекціями футбольної атрибутики відомих футболістів За словами засновника, колекція унікальних футбольних шарфів налічує вже 2044 одиниць, які співробітники музею розвішували 1 місяць та 12 днів.

Вже через декілька годин усі діти зібралися на стадіоні «Чорноморець». Звісно, що юні відвідувачі вболівали за свій улюблений футбольний клуб – «Шахтар», який і здобув перемогу.

Усі діти, що були запрошені на Суперкубок України з футболу, отримали подарунки – футбольну атрибутику.

Даний захід було організовано в рамках проекту «1000 дитячих посмішок», що спрямований на підтримку дітей переселенців та реалізується ВГО «Українська мрія» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Федерації футболу України та Благодійного фонду «Розвиток футболу України».

You may also like...

Напишіть відгук