Андрій Павелко: «Завдяки «Відкритим урокам футболу» у дітей з’являється можливість проявити себе»

Президент Федерації футболу України Андрій Павелко відвідав у Дніпрі «Відкритий урок футболу», в якому взяли участь близько 200 дітей.

Керівник ФФУ подарував юним футболістам і футболісткам, а також волонтерам проекту м’ячі, інвентар, екіпіровку і квитки на фінал Кубку України. На фестиваль також завітали легенди українського футболу — Олег Протасов та Сергій Назаренко.

За словами Андрія Павелка, завдяки «Відкритим урокам футболу» у малечі з’являється можливість проявити себе і зробити перші кроки в майбутній спортивній кар’єрі. «У вас є яскравий приклад — перед вами легенди футболу Сергій Назаренко та Олег Протасов, які розпочали свою зіркову кар’єру саме в Дніпрі. Бажаю вам успішного спортивного зростання, а вашим тренерам — якнайкраще розвинути ваші таланти та виховати нових футбольних зірок України», — сказав Андрій Павелко.

Протягом фестивального дня діти із задоволенням займалися різноманітними цікавими розвиваючими іграми з елементами футболу. Крім того, місцеві поліцейські навчали їх азів правильної поведінки в різних життєвих ситуаціях.

«Хочу побажати, щоб цей день запам’ятався вам на все життя. Футбол — найцікавіший та найяскравіший вид спорту! Проявляйте себе, ставте перед собою цілі й досягайте їх», — сказав Олег Протасов.

Нагадаємо, що «Відкриті уроки футболу» — соціальний проект ФФУ, підтриманий Європейським Союзом і покликаний через футбол допомогти дітям-переселенцям знайти друзів у приймаючих громадах.

 

За інформацією прес-служби ФФУ

You may also like...

Напишіть відгук