7 травня на Херсонщині відбудеться фестиваль проекту ЄС “Відкриті уроки футболу”

7 травня 2019 р. в м. Гола Пристань Херсонської області відбудеться фестиваль проекту «Відкриті уроки футболу» («Open Fun Football Schools»). Проект залучає і створює міжсекторні мережі серед громадських об’єднань (зокрема, регіональних федерацій футболу і клубів), шкіл, батьків, органів місцевого самоврядування, поліції, психологів, які спільними зусиллями сприяють взаємодії та соціальній інтеграції між вимушено внутрішньо переміщеними дітьми і молоддю з Донбасу і Криму та їхніми однолітками з приймаючих громад.

Участь у заході візьмуть 200 учнів з різних шкіл Херсонської області, половина серед яких – це діти ВПО. Завдяки гнучкому формату фестивалю, всі діти-учасники, незалежно від рівня здібностей і статі, відчують успіх і радість від веселих і цікавих ігор під керівництвом сертифікованих волонтерів – учителів фізичної культури, тренерів, поліцейських, психологів, молодіжних лідерів.

Фестиваль відбудеться 7 травня о 10.00 за адресою: м. Гола Пристань, вул. Чорноморська, 21, стадіон «Дніпровець»

 

Довідкова інформація: Проект здійснюється в рамках діяльності зі співпраці між громадянським суспільством і громадським сектором задля миру, соціальної інтеграції та захисту дітей в Україні. Основними виконавцями в реалізації проекту виступають Асоціація крос-культурних проектів (Данія), Федерація футболу України, Всеукраїнська Фундація «Захист прав дітей», StreetFootballWorld (Німеччина), в партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Національною поліцією України та Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини.

До проекту залучені 68 місцевих громад у Донецькій, Луганській, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській, Одеській і Київській областях.

You may also like...