150 дітей відвідали Будинок футболу!

150 дітей з родин вимушено переміщених осіб зі Сходу України, дітей-сиріт та дітей соціально незахищених верств населення з Обухова та Київської області відвідали Будинок футболу!

Юних вболівальників привітав перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко, який передав вітання від президента федерації Андрія Павелка та головного тренера команди країни Андрія Шевченка. Дітлахи отримали запрошення на відкрите тренування збірної та матч проти команди Хорватії, який відбудеться 9 жовтня на НСК «Олімпійський» у столиці.

Також діти поспілкувалися з прес-аташе Національної збірної – Олександром Гливинським та головним тренером юнацької збірної команди України серед гравців віком до 17 років Сергієм Поповим.

Після спілкування діти позмагалися у вікторині на футбольну тематику та переглянули мультфільм «Як козаки у футбол грали».

Екскурсія дітей продовжилась на головній футбольній арені нашої країни  НСК «Олімпійський» та у виставці-музеї досягнень братів Кличків.

Крім незабутніх емоцій, всі діти отримали подарунки – футбольну атрибутику від Благодійного фонду «Розвиток футболу України» та ФФУ.

Нагадаємо, що такі візити дітей відбуваються у рамках соціального проекту «PLAY AWAY, PLAY EVERYWHERE – Грай у гостях, грай всюди», який реалізується ФФУ та Благодійним фондом «Розвиток футболу України».

You may also like...

Напишіть відгук